Grudzień kojarzy nam się z choinką, prezentami, kolędami, ale przede wszystkim z rodzinnymi spotkaniami.

Rodzinie chcemy zapewnić poczucie bezpieczeństwa. Bezpieczeństwo to kwestia, o którą warto zadbać nie tylko podczas dnia codziennego, ale także myśląc długoterminowo, o przyszłości naszej i naszych bliskich.

Ubezpieczenie na życie to rozwiązanie obecne na rynku od wielu lat. Co ciekawe w krajach zachodnich większość osób posiada nawet kilka polis, które zabezpieczają je same lub ich rodziny na skutek wielu nieprzewidzianych zdarzeń.A jakie rozwiązania są dostępne w Polsce i jak działają w praktyce?

Ubezpieczenia na życie ERGO Hestii to szeroki wachlarz rozwiązań opartych o zabezpieczenia niespodziewanych zdarzeń, które mogą wpłynąć na stabilność finansową rodziny.  Nieszczęśliwy wypadek, choroba, czy pobyt w szpitalu potrafią w znacznym stopniu wstrząsnąć domowym budżetem. Zabezpieczenie finansowe w przypadku wystąpienia tych i wielu innych nieprzewidzianych sytuacji pozwoli spać spokojnie i cieszyć się z nadchodzących spotkań przy rodzinnym stole.

Dobrze dobrana ochrona pozwoli na kompleksowe zabezpieczenie każdego aspektu życia swojego i swoich najbliższych. Poniżej prezentujemy kilka z wielu możliwych konfiguracji produktów ubezpieczeniowych:Mężczyzna - singiel

Postanowił skupić się na zabezpieczeniu kredytu hipotecznego i zapewnieniu sobie możliwie najlepszej opieki w razie choroby lub nieszczęśliwego wypadku.

Składka miesięczna to 68 zł (ERGO 4) + 65 zł (Grupa Otwarta) = 133 zł za kompleksowe ubezpieczenie na życie.

Czytaj więcej

Mężczyzna - singiel

Wybrał warianty ubezpieczenia, które w przypadku niespodziewanych zdarzeń zapewnią spłatę kredytu, a w razie choroby lub wypadku sfinansują leczenie i rehabilitację. Mężczyzna zagwarantował też sobie stałą rentę w okresie trwałej niezdolności do pracy.

Składka miesięczna to 135 zł (ERGO 4) + 130 zł (Grupa Otwarta) = 265 zł za kompleksowe ubezpieczenie na życie.

Czytaj więcej

Para planująca ślub i powiększenie rodziny w przyszłości

Wybrała ubezpieczenie zabezpieczającę spłatę kredytu hipotecznego, a także ubezpieczenie od negatywnych skutków nieszczęśliwych wypadków i poważnych chorób. Z racji planów na przyszłość postanowili również zadbać o świadczenia rodzinne.

Składka miesięczna to 102 zł (ERGO 4) + 2x55 zł (Grupa Otwarta) = 212 zł za kompleksowe ubezpieczenie na życie.

Czytaj więcej

Rodzina

Zdecydowała się na kompleksowe zabezpieczenie swojej rodziny przy pomocy produktu indywidualnego, jak i grupowego ubezpieczenia na życie.

Składka miesięczna to 221 zł (ERGO 4) + 2x75 zł (Grupa Otwarta) = 371 zł za kompleksowe ubezpieczenie na życie.

Czytaj więcej

Chcesz dowiedzieć się więcej o ubezpieczeniu?

Materiał marketingowy