Ubezpieczenie mienia

Ubezpieczenie mienia


W zależności od wybranego wariantu, ubezpieczenie zapewnia ochronę majątku przedsiębiorstwa od m.in. pożaru, uderzenia pioruna, wybuchu, wiatru, zalania czy powodzi.

Czytaj więcejarrow

Cyber

Ubezpieczenie Cyber


Chroni w szczególności przed skutkami ataków komputerowych (atak hakerski, złośliwe oprogramowanie) oraz następstwami naruszenia danych osobowych.

Czytaj więcejarrow
Podkreślenie

Broker5

Broker ubezpieczeniowy

Broker analizuje mapę firmowych ryzyk i pomaga zidentyfikować wszystkie obszary, w jakich przedsiębiorstwo narażone jest na straty. Na tej podstawie dopasowuje ochronę ubezpieczeniową, zachowując balans między jej zakresem a ceną polisy.

 

Czytaj więcejarrow

Broker2

Portal Wiedzy Korporacyjnej

Certyfikacja szkoleń zawodowych, wymiana wiedzy, dostęp do unikalnych zasobów ERGO Hestii. Portal Wiedzy Korporacyjnej to nowa przestrzeń dostosowana do potrzeb brokerów.

 

Przejdź do portaluarrow

Smart Control

 Usługa rozszerza podstawowy zakres ubezpieczenia (polisę) o tzw. klauzule prewencyjne. Oznacza to, że do zakresu ochrony włączone zostanie monitorowanie kluczowych obszarów i obiektów w Twoim przedsiębiorstwie.

Czytaj więcejPrzejdź do strony

Ubezpieczenie instalacji fotowoltaicznych

Składa się z trzech modułów, które pozwalają ubezpieczyć instalację na wypadek, np. szkód materialnych czy przerw w produkcji energii elektrycznej wynikających ze szkody materialnej. 

Czytaj więcejPrzejdź do strony

Ubezpieczenie OC w Życiu Prywatnym i Zawodowym

Zabezpieczy Cię w sytuacji wyrządzenia szkody osobie trzeciej w związku z posiadaniem nieruchomości, prowadzeniem działalności gospodarczej i zawodowej.

Czytaj więcejPrzejdź do strony

Ubezpieczenie grupowe na życie dla pracowników

Powstało po to, by zapewnić pracownikom oraz ich najbliższym bezpieczeństwo finansowe i wsparcie w trudnych sytuacjach.

Czytaj więcejPrzejdź do strony
Zrównoważony rozwój

Zrównoważony rozwój

Odpowiedzialny biznes stał się kluczowym elementem zarządzania organizacjami. Poznaj nasze projekty i zobowiązania wpływające na ESG, czyli: środowisko, społeczeństwo, ład korporacyjny.

Czytaj więcejPrzejdź do strony