Matka z córką na łóżku

Kapitał na leczenie i wsparcie w powrocie do zdrowia

Poważne zachorowanie

Nawet 1 mln zł w przypadku wystąpienia poważnego zachorowania

Ubezpieczenie ERGO 4 - Poważne zachorowanie zapewni Ci wysokie wsparcie finansowe w przypadku zdiagnozowania poważnych zachorowań – suma ubezpieczenia to nawet 1 mln. zł. Środki wypłacone w ramach świadczenia, możesz przeznaczyć na dowolny cel: leczenie, spłatę zobowiązań czy zapewnienie bezpieczeństwa finansowego Twojej rodziny.

Do wyboru masz 3 warianty ubezpieczenia, różniące się liczbą chorób objętych ubezpieczeniem:

  • Wariant I – Nowotwory
  • Wariant II – 12 poważnych zachorowań (w tym m.in nowotwory, zawał, udar)
  • Wariant III – 50 poważnych zachorowań (w tym m.in nowotwory, zawał, udar, cukrzyca typu I, oparzenia) oraz pakiet usług wspierających powrót do zdrowia.

Pakiet allservice assistance

Wybierając najszerszy wariant ubezpieczenia Poważne zachorowanie w ERGO 4, w cenie otrzymujesz dostęp do dodatkowego świadczenia jakim jest allservice assistance.

Wraz z wypłatą świadczenia, które wyniesie 100% sumy ubezpieczenia, umożliwmy Ci korzystanie z Centrum Wsparcia Medycznego, które zorganizuje i opłaci usługi wspierające powrót do zdrowia.

Prywatne konsultacje ze specjalistami, niezbędne badania, turnusy rehabilitacyjne w prywatnych ośrodkach, a nawet badania genetyczne dla najbliższych krewnych w przypadku zdiagnozowania u Ciebie nowotworu. To tylko niektóre przykłady usług medycznych, które możemy zorganizować i opłacić – ważne, by wspierały Twój powrót do zdrowia.

Na usługi allservice assistance przeznaczymy dodatkowe 10% sumy ubezpieczenia, którą wybierasz samodzielnie podczas zawierania umowy ubezpieczenia. Czyli może to być nawet 100 tys. zł.

Usługi assistance realizujemy w Polsce, przez okres świadczeniowy, który wynosi 36 miesięcy.

Najważniejsze cechy ubezpieczenia ERGO 4 – Poważne zachorowanie

  • Możesz wybrać ochronę na wypadek wystąpienia nawet 50 poważnych zachorowań (np. nowotworów, zawału, cukrzycy typu I, oparzeń)

  • Samodzielnie wybierasz sumę ubezpieczenia, która może wynosić od 20 tys. zł do 1 mln. zł

  • Świadczenia możesz otrzymać wielokrotnie – w przypadku wystąpienia kolejnych poważnych zachorowań w okresie ubezpieczenia.

  • W cenie ubezpieczenia, po wypłacie świadczenia dodatkowo otrzymujesz: dostęp do wyjątkowego allservice assistance. Zorganizujemy i pokryjemy koszty usług wspierających Twój powrót do zdrowia m.in.: konsultacje ze specjalistami, badania, opiekę domową, transport do placówek medycznych i inne.

  • Możemy objąć Cię ochroną od 18 do 70 roku życia

Ile może kosztować ubezpieczenie?

25-letni mężczyzna, absolwent studiów medycznych

Podczas praktyk zawodowych w szpitalu uświadomił sobie, że poważne choroby nie dotykają jedynie osób

w podeszłym wieku. Postanowił zabezpieczyć się w razie zachorowania na nowotwory, wybierając ubezpieczenie Poważne zachorowanie wariant I.Suma ubezpieczenia: 100 tys. zł

Wariant Podstawowy I

Składka miesięczna 13 zł

45-letnia kobieta, nauczycielka

Matka dwóch dorosłych synów, chce zapewnić sobie środki na leczenie w przypadku zachorowania na poważne choroby powodujące najwięcej zgonów

w Polsce. Decyduje się na ubezpieczenie Poważne zachorowanie w wariancie II, które zapewnia wsparcie finansowe na wypadek zachorowania na 12 poważnych zachorowań w tym na nowotwory i choroby układu krążenia.

Suma ubezpieczenia: 50 tys. zł

Wariant rozszerzony II

Składka miesięczna 52 zł

35-letni mężczyzna, programista

Niedawno został ojcem bliźniaków. Nowa sytuacja rodzinna uświadomiła mu, że potrzebuje dobrego zabezpieczenia finansowego rodziny. Ubezpieczenia, które w razie zachorowania na jedną z 50 poważnych zachorowań pozwoli mu sfinansować leczenie

i rehabilitację potrzebną do powrotu do pracy. Wybrał więc ubezpieczenie ERGO 4 – Poważne zachorowanie w III wariancie.


Suma ubezpieczenia: 200 tys. zł

Dodatkowy limit na świadczenia w ramach

assistance: 20 tys. zł

Wariant pełny III

Składka miesięczna 116 zł


Podkreślenie

Materiał marketingowy Sopockiego Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie ERGO Hestia S.A. Szczegółowe informacje, w tym ograniczenia i wyłączenia odpowiedzialności znajdziesz w aktualnych OWU ERGO 4, dostępnych na OWU ERGO 4 Nie jest to oferta w rozumieniu art 66 k.c. Obliczenia szacunkowe. Wysokość składki zależy od przeprowadzonej, indywidualnej oceny ryzyka.