Medical Assistance - pewność w każdym wypadku

Nowoczesne ubezpieczenie to nie tylko gwarancja szybkiej wypłaty odszkodowania. Coraz większe znaczenie mają dodatkowe usługi, dodane do zakresu ubezpieczenia. Usługa Medical Assistance poprawia komfort życia w nieprzewidzianych sytuacjach związanych ze stanem Twojego zdrowia i zdrowia Twoich bliskich (np. nagła gorączka dziecka, wirusówka małżonka)

Jak działa Medical Assistance?

    • Dzwonisz do Centrum Alarmowego

      801 114 114 lub 58 558 70 00
    • Centrum Alarmowe organizuje odpowiednią pomoc, jesteście w kontakcie

    • Pomoc przyjeżdża do Ciebie

Lekarz w gotowości

Medical Assistance to wsparcie, jakiego ERGO Hestia udziela Ci w przypadku wystąpienia nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku. Oprócz pomocy w postaci wizyty lekarza, pielęgniarki, dowozu artykułów spożywczych, leków i sprzętu medycznego, możesz liczyć na wiele dodatkowych usług, m.in. transport do domu po hospitalizacji oraz wizyty pielęgniarki.

Jeśli Ty lub Twój małżonek będziecie musieli spędzić jakiś czas w szpitalu, w ramach Medical Assistance zapewnimy opiekę nad Waszymi dziećmi oraz zwierzętami domowymi. Warto pamiętać, że pomoc medyczna zostanie udzielona w dowolnym miejscu na terytorium Polski, a na życzenie Ubezpieczonego porada może odbyć się z wykorzystaniem wideokonsultacji.

medical assistance

Dlaczego warto?

Medical Assistance oszczędza Twój czas i nerwy. Wystarczy skontaktować się z Centrum Alarmowym ERGO Hestii, podać numer polisy, opisać sytuację i przekazać adres, a my wyślemy na miejsce odpowiednie wsparcie. Współpracujemy tylko z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami, z którymi sami rozliczamy się po wykonanej pracy. 

Tych z Was, którzy już podjęli decyzję „na tak”, z przyjemnością zawiadamiamy, że usługi assistance można dokupić w dowolnym momencie trwania umowy.

Ogólne Warunki UbezpieczeńZnajdź agenta w swojej okolicy!

Warto wiedzieć

Bezpośrednia Likwidacja Szkód

Car Assistance - pewność w każdym wypadku

Używasz starej wersji przeglądarki internetowej!

Używasz starej wersji przeglądarki internetowej, aby korzystać z wszystkich funkcjonalności strony pobierz nowszą wersję przeglądarki. Obsługujemy Internet Explorer 11, Firefox 25, Chrome 30, Edge 25, Safari i nowsze wersje tych przeglądarek

×