Ubezpieczenia dla dużych firm

Ubezpieczenia dla dużych firm

Ubezpieczenia dla dużych firm

Kompleksowa ochrona Twojego przedsiębiorstwa

Duże firmy to często złożone organizacje, eksponowane na wiele różnych ryzyk. Posiadany majątek, pracownicy, flota firmowych pojazdów, wytwarzane produkty oraz usługi, a także działalność sama w sobie, oznaczają dużą możliwość wystąpienia szkody.

Dbając o własną firmę podejmujesz strategiczne decyzje, zapewniające przedsiębiorstwu płynną pracę i stabilność finansową. Istotnym elementem jest ochrona na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń.

Nasza oferta dla dużych firm pozwala ubezpieczyć ryzyka, które możesz napotkać w codziennym funkcjonowaniu przedsiębiorstwa.

Chronimy zarówno od skutków materialnych (naprawienie szkód), jak i finansowych (utrata zysku, ochrona przed pozwami). Jako jeden z nielicznych ubezpieczycieli, oferujemy nie tylko klasyczne ubezpieczenia, ale również wachlarz usług mających na celu zapobieganie przyczynom powstawania szkód.

Oferujemy m.in.:    

 • ubezpieczenia posiadanego mienia,
 • ubezpieczenia OC (odpowiedzialności cywilnej w związku z prowadzoną działalnością, odpowiedzialności cywilnej zawodowej),
 • ubezpieczenia floty pojazdów,
 • ubezpieczenia osobowe, w tym ochrona pracowników,
 • ubezpieczenia transportowe,
 • ubezpieczenia finansowe,
 • ubezpieczenia cybernetyczne,
 • ubezpieczenia lotnicze,
 • ubezpieczenia rolne.

 

Usługi inżynierskie

Znajdziesz u nas również szeroki wachlarz usług inżynierskich: audyty, wyceny majątku, badania termowizyjne, plany ciągłości działania i wsparcie przy prowadzonych inwestycjach. Za pośrednictwem naszej spółki inżynierskiej – Hestia Loss Control Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie – oferujemy prewencję szkodową, polegającą na identyfikacji zagrożeń i ocenie ryzyka. Obejmuje to nie tylko usługi dotyczące zawieranego ubezpieczenia, ale też nowoczesne rozwiązania w formule Internet of Things (internet rzeczy), zmniejszające ryzyko wystąpienia szkody.  

 

Co wyróżnia naszą ofertę?

 • szeroki zakres oferowanych ubezpieczeń

Ubezpieczenia dla dużych firm mogą kompleksowo ochronić Twoją firmę – to bogaty zestaw, dający wszechstronną ochronę przed różnymi rodzajami ryzyka. Do dyspozycji naszych klientów jest również kilkaset klauzul dodatkowych do warunków ubezpieczenia, dzięki którym możemy maksymalnie dopasować ochronę do Twoich potrzeb.

 • jakość oferowanych usług, również posprzedażowych i likwidacyjnych

Jesteśmy jednym z liderów na rynku ubezpieczeń korporacyjnych – mamy 30 lat doświadczenia w ochronie ubezpieczeniowej dużych przedsiębiorstw. Korzystając z naszej oferty powierzasz swój majątek doświadczonym profesjonalistom.

 • indywidualne podejście

Ofertę skonstruowaliśmy tak, aby ubezpieczenie było jak najbardziej dostoswane do specyfiki prowadzonej działalności i ryzyk, na które jest narażona Twoja firma.  Słuchamy Twoich potrzeb, doradzamy, jesteśmy elastyczni.

Zachęcamy do zapoznania się z szczegółową ofertą ERGO Hestii!

 

MATERIAŁ MARKETINGOWY