Troska i wzajemna odpowiedzialność – to tematy Raportu Rocznego ERGO Hestii za 2019 rok. Autorem publikacji jest Bruno Neuhamer, artysta silnie zaangażowany w akcje społeczne. Stworzył baśniową historię opowiadającą losy chłopca, który podczas licznych przygód zdobywa coraz większą wiedzę o Morzu Bałtyckim. Towarzyszy mu dziadek, stary rybak, który uświadamia głównemu bohaterowi, z jakimi problemami mierzą się obecnie mieszkańcy wód i my sami. Przez ilustracje prowadzi nas wiersz – dla dzieci i dorosłych - autorstwa profesora Michała Rusinka.

Raporty Roczne Grupy ERGO Hestia wyróżniają się od innych tego typu publikacji. Prezentacja wyników finansowych to tylko pretekst, żeby o firmie powiedzieć dużo więcej, w oryginalny sposób. Dokonania spółek ubezpieczeniowych Grupy oraz wyniki finansowe za kolejny rok ich działalności przedstawione są w formie artystycznej kreacji – to je wyróżnia. Od lat koncepcja raportów jest efektem współpracy z młodymi artystami, laureatami Nagrody Specjalnej Prezesa ERGO Hestii - Piotra M. Śliwickiego, w organizowanym przez firmę konkursie Artystyczna Podróż Hestii.

Zobacz Raport Roczny 2019

Raport Roczny ERGO Hestii został stworzony przez dwóch artystów: Bruno Neuhamera – laureata konkursu Artystyczna Podróż Hestii oraz Michała Rusinka, który odpowiada za wierszowaną treść bajki.


Zobacz >>>

Zobacz pozostałe raporty ERGO Hestii

Raporty roczne Grupy ERGO Hestia przez wielu traktowane są jak przepiękne albumy. Zawsze zaskakują odbiorców pomysłem, proponując refleksje nad starannie wybranym motywem przewodnim. Raport roczny przedstawia dokonania spółek ubezpieczeniowych Grupy ERGO Hestia oraz wyniki finansowe za kolejny rok ich działalności.

Zobacz >>>