dyptyk

ERGO Hestia 

najlepszym ubezpieczycielem według kierowców

Dziękujemy za zaufanie! ERGO Hestia po raz kolejny najlepszym ubezpieczycielem według kierowców

Już drugi rok z rzędu kierowcy obdarzyli nas zaufaniem i wybrali ERGO Hestię najlepszym ubezpieczycielem w rankingu Marka Nr 1. Ten niezależny program badań satysfakcji w branży motoryzacyjnej, realizowany jest przez serwis wyborkierowcow.pl. – odwiedzany co miesiąc przez ponad 2 miliony użytkowników. W edycji 2022 czytelnicy wypełnili ponad 130 tysięcy ankiet.

Wybór kierowców 2022

W programie zbierane są opinie kierowców na temat produktów oraz usług motoryzacyjnych. W 2022 roku respondenci oddali głosy w 11 kategoriach. Jedną z nich były firmy ubezpieczeniowe. Dawniej, zestawienie znane było jako ranking Wyboru Kierowców, w którym ERGO Hestia również zajmowała bardzo wysokie lokaty (od 2017 roku nie schodzimy z podium).


wyborkierowcy

Takie wyróżnienia są dla nas motywacją do działania w zgodzie z naszymi wartościami. Od 30 lat realizujemy naszą strategię, jaką jest najwyższy standard ochrony. Nieustannie staramy się podnosić jakości naszej pracy. Dążymy do upraszczania procesów związanych z obsługą klienta i likwidacją szkód. Korzystamy z nowoczesnych rozwiązań, m.in. cyfrowej obsługi roszczeń czy systemów samodzielnej likwidacji niewielkich szkód. W ciągu ostatnich lat wprowadziliśmy między innymi takie udogodnienia, jak:

  • wideo oględziny,
  • aplikację AutoWycena,
  • Mobilną Likwidację Szkód,
  • w pełni automatyczną wymianę formularzy w ramach Bezpośredniej Likwidacji Szkód (BLS).

Cieszymy się, że nasze działania zostają docenione!
Więcej o rankingu przeczytamy na stronie www.wyborkierowcow.pl.