Konserwacja sytstemu

Informujemy, że w związku z koniecznością przeprowadzenia prac administracyjnych w infrastrukturze sieciowej ERGO Hestii wszystkie systemy informatyczne oraz infolinia będą niedostępne od dnia 17.05 (piątek) od godz. 20:00 do dnia 19.05 (niedziela) do godz. 23:59. Oznacza to, że: – w tym okresie nie będzie można zalogować się do swojego konta w serwisie iHestia, PolisaOnline, eKonto, a formularze na naszej stronie nie będą działały; – kontakt z Opiekunami Szkód nie będzie możliwy. W tym czasie nasi Agenci będą mogli zawrzeć umowę ubezpieczenia tylko na polisy dot. OC komunikacyjnego, bez możliwości zawierania dodatkowych ubezpieczeń dobrowolnych. Uwaga! Infolinie Assistance i Centrum Alarmowe dla posiadaczy ubezpieczenia ERGO Podróże będą cały czas dostępne. Za wszystkie niedogodności serdecznie przepraszamy.

W ERGO Hestii dostajesz szeroką ochronę ubezpieczeniową za rozsądną cenę. Nasze ubezpieczenie uwzględnia specyfikę wypadków motocyklowych, w których bardzo często motocyklista doznaje poważnych obrażeń, a sama maszyna nadaje się do kasacji.

Nie zwlekaj - już dzisiaj zadbaj o swoje bezpieczeństwo


 • Pełna ochrona przez 24h

  kiedy jeździsz i kiedy motocykl stoi w garażu
 • Motocyklowe autocasco

  obejmuje szkody parkingowe i akty wandalizu
 • Bogaty assistance

  pomoc w razie awarii, w tym próba uruchomienia maszyny na miejscu
 • NNW dla Ciebie i pasażera

  wysokie sumy ubezpieczenia i pokrycie kosztów rekonwalescencji
Używasz starej wersji przeglądarki internetowej!

Używasz starej wersji przeglądarki internetowej, aby korzystać z wszystkich funkcjonalności strony pobierz nowszą wersję przeglądarki. Obsługujemy Internet Explorer 11, Firefox 25, Chrome 30, Edge 25, Safari i nowsze wersje tych przeglądarek

×