Pies leżacy na kanapie

Najważniejsze ubezpieczysz u nas

Poznaj naszych bohaterów

Podkreślenie

Wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju

Taki jest każdy z nas. Mamy różne style życia i odmienne potrzeby.

W ERGO Hestii doskonale to rozumiemy – dlatego stawiamy na różnorodność produktów i dopasowaną ochronę.

Chroń wszystko to, co z Twojej perspektywy jest dla Ciebie cenne, ważne i po prostu tego warte.

Już dziś pomyśl o jutrze!

Rodzina na plazy

Wszyscy szukamy poczucia bezpieczeństwa, choć mamy różne style życia i odmienne potrzeby. W ERGO Hestii doskonale to rozumiemy i dlatego stawiamy na różnorodność oraz dopasowane do potrzeb produkty. Wiesz już, co jest dla Ciebie ważne? Bliscy, relacje, pasje, czworonożni przyjaciele… Po prostu spójrz w siebie i chroń to, co z Twojej perspektywy jest dla Ciebie cenne.

Wszystko co najważniejsze ubezpieczysz w ERGO Hestii!
Obejrzyj spot!

Miłośniczka zwierząt

Kochasz zwierzęta i chcesz im zapewnić to, co najlepsze. Uważasz, że Twój czworonożny przyjaciel to członek rodziny.

Rekomendowane ubezpieczenie dla Ciebie: ERGO 7 (oferowane przez STU ERGO Hestia SA).

Ubezpieczając to, co dla Ciebie ważne, możesz ubezpieczyć również swojego psa i kota od następstw nieszczęśliwych wypadków. (Ważne: w ramach rzeczy osobistych polisę można rozszerzyć o klauzulę NNW Psa i Kota, nie jest to produkt solo).

Obejrzyj spot!
Milosniczka zwierzat

Człowiek rodzinyRodzina na wakacjach
Uwielbiasz czas spędzony ze swoimi dziećmi. Nadaje Ci poczucia sensu i przynależności. Chcesz, by te chwile trwały jak najdłużej. Chronisz perspektywy Twoich dzieci.

Rekomendowane ubezpieczenie dla Ciebie: ERGO 4 (oferowane przez STUnŻ ERGO Hestia SA).

Pakiet ERGO 4 w pełni odpowiada Twoim oczekiwaniom, możesz skorzystać z wielu wariantów ubezpieczenia np. życia, zdrowie dziecka, uszkodzenia ciała i niezdolność do pracy oraz poważne zachorowanie.

Obejrzyj spot!

Pasjonatka dwóch kółek

Twoją pasją jest adrenalina. Kochasz ruch, przestrzeń i powiew wolności. To Cię napędza do wszystkich innych aktywności.

Rekomendowane ubezpieczenie dla Ciebie: ERGO Sport (oferowane przez STU ERGO Hestia SA).

Kompleksowa ochrona dla osób aktywnych. W Pakiecie; pokrycie kosztów rehabilitacji powstałych na skutek wypadku, Sport Assistance, OC w życiu Prywatnym, NNW,  Dodatek Sprzęt sportowy z sumą ubezpieczenia aż do 25 000 zł (istotne info: ochrona jest tylko poza domem!)

Obejrzyj spot!
Rowerzystka

Osoba z niepełnosprawnością

Osoba z niepełnosprawnością
Koncentrujesz się na swoich pasjach, a nie na tym, że czegoś nie możesz. Czujesz wewnętrzną równowagę. Jesteś sobą i rozwijasz swój świat.

Rekomendowane ubezpieczenie dla Ciebie: ERGO 7 - ubezpieczenie mienia (oferowane przez STU ERGO Hestia SA).

W ramach ubezpieczenia rzeczy osobistych jest ochrona sprzętu wspierającego osoby z niepełnosprawnościami, również poza domem.

Obejrzyj spot!

Fan motoryzacji

W Twojej krwi „płynie paliwo”. Samochody to Twoja druga miłość. Traktujesz je niemal jak członka rodziny i chcesz im zapewnić najlepszą opiekę.

Rekomendowane ubezpieczenie dla Ciebie: ERGO 7 (oferowane przez STU ERGO Hestia SA).

Pełen pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych ERGO 7 to kompleksowa oferta z opcją ochrony przed wszystkim zdarzeniami (All risk).

Obejrzyj spot!
Właściciel pojazdu

Dumny rodzic


Ojciec idący z córką na spacer
Rodzina jest dla Ciebie najważniejsza. Daje Ci radość, pewność i oparcie w każdej chwili. Dbasz o nią najlepiej, jak możesz.

Rekomendowane ubezpieczenie dla Ciebie: ERGO 4-Zdrowie dziecka (oferowane przez STUnŻ ERGO Hestia SA).

Ochrona na wypadek uszkodzeń ciała i poważnych zachorowań twojej pociechy. Wsparcie finansowe na wypadek kłopotów ze zdrowiem dziecka (złamania, inwalidztwo, poważne zachorowanie)

Obejrzyj spot!

Przedsiębiorca w podróży

Cenisz swój mobilny świat. Masz pewien majątek i nie wyobrażasz sobie życia bez telefonu, laptopa i nieustających podróży.

Rekomendowane ubezpieczenie dla Ciebie: ERGO Podróż (oferowane przez STU ERGO Hestia SA).

Kompleksowa ochrona w podróży prywatnej i służbowej. W ramach ubezpieczenia Bagażu, będącego już w zakresie pakietu EP,  obejmujemy ochroną również np. służbowy laptop.

Obejrzyj spot!
Biznesman

Materiał marketingowy Sopockiego Towarzystwa Ubezpieczeń ERGO Hestia SA oraz Sopockiego Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie ERGO Hestia SA.