Gdzie znajdę warsztat

Gdzie znajdę

warsztat naprawczy?

Jak to działa?

O możliwościach naprawy pojazdu dowiesz się po zgłoszeniu szkody, podczas oględzin lub w trakcie rozmowy z opiekunem naprawy – wskażemy Ci warsztat współpracujący z ERGO Hestią.

Możesz w nim dokonać naprawy, jeśli rozliczysz się w wariancie serwisowym. Wyliczenie wartości szkody sporządzi serwis a następnie przedstawi fakturę za naprawę.

W sytuacji, gdy uszkodzenia samochodu nie są duże i dotyczą tylko elementów zewnętrznych pojazdu (np. rysa na drzwiach czy pęknięty zderzak), poczekaj na ustalenie wartości uszkodzeń przez naszego pracownika.

Serwisy współpracujące z ERGO Hestia - dlaczego warto?

Gdzie znajdę warsztat

Realizując naprawę w jednym z współpracujących  z nami serwisów, w przypadku likwidacji szkody z OC jak i AC, masz pewność, że szkoda zostanie zlikwidowana sprawnie przy minimum formalności z Twojej strony.

Jeśli chcesz skorzystać z naprawy w serwisie z naszej sieci ERGO Hestia Pomoc 24 skontaktuj się z nami. Pomożemy ci wybrać serwis dobrany pod Twoje indywidualne potrzeby oraz  zgodny z wariantem Ubezpieczenia.

ERGO Hestia Pomoc 24 - szczegóły


Sprawdź punkty serwisowe ERGO Hestii
Znajdź warsztat w swojej okolicy

Inne serwisy

Jeśli wybierzesz inny warsztat, wszelkie dokumenty wskazane przez opiekuna szkody jako niezbędne do jej zakończenia, powinieneś dostarczyć we własnym zakresie, w tym (przed rozpoczęciem naprawy) kosztorys sporządzony przez warsztat. Abyś miał pewność, że zrefundujemy koszty naprawy, kosztorys powinien być uprzednio zaakceptowany przez ERGO Hestię.


Materiał marketingowy Sopockiego Towarzystwa Ubezpieczeń ERGO Hestia SA.

Warto wiedzieć: