.

ksb

Dom i Firma Assistance, czyli

pomoc w nagłych sytuacjach w domu lub firmie

Assistance – kiedy warto?

Samo ubezpieczenie domu, mieszkania czy firmy to nie jedyna forma usług, na jaką możesz liczyć w dobrym Towarzystwie Ubezpieczeniowym. Szybko rośnie popularność pomocy assistance, która – dodana do zakresu podstawowego ubezpieczenia – poprawia Twój komfort życia oraz pracy.

Większość czasu spędzamy w domu lub w firmie. Oba te miejsca mają dodatkowy wspólny mianownik – często dochodzi w nich do podobnego rodzaju zdarzeń lub awarii. Gubimy klucze do mieszkania i do biura, laptop równie często psuje nam się w salonie, jak i w gabinecie, a cieknącej w łazience rury nie interesuje, czy to łazienka w prywatnym mieszkaniu, czy w pracowni architektonicznej. Obecnie już nawet konsole do gier – jeszcze niedawno będące na wyłącznym wyposażeniu prywatnych domów lub mieszkań – stają się standardowym wyposażeniem firm. Dlatego warto zaopatrzyć się w dobrą polisę assistance, podnoszącą komfort życia i pracy w nieprzewidzianych sytuacjach. Z myślą o nich, a przede wszystkim o Twojej wygodzie, ERGO Hestia organizuje i pokrywa koszty usług, gwarantując klientom poczucie bezpieczeństwa i wygody.

  1. Awaria? Uszkodzenie? Problem?
  2. Dzwonisz do Centrum Alarmowego 801 114 114 lub 58 558 70 00
  3. Centrum Alarmowe organizuje fachowca i odpowiednią pomoc, jesteście w kontakcie
  4. Fachowiec przyjeżdża do Ciebie z pomocą

W czym pomaga assistance?

happy pan z narzędziami

Dom i firma assistance to pakiet dodatkowych usług, o które można rozszerzyć ubezpieczenie nieruchomości lub firmy. Dokładny zakres zdarzeń objętych pomocą assistance wyszczególniony jest zawsze w ogólnych warunkach ubezpieczenia, warto jednak wiedzieć w przypadku jakich awarii lub uszkodzeń możemy spodziewać się wsparcia.

Assistance to doskonałe rozwiązanie na wypadek awarii każdego rodzaju instalacji w domu czy w firmie: hydraulicznej, elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej. Obejmuje on pomoc specjalisty w usunięciu awarii oraz naprawę urządzeń, które uległy uszkodzeniu w jej wyniku (np. grzewczych, klimatyzacyjnych, alarmowych czy nawet rolet zewnętrznych). W ramach swojej polisy możesz skorzystać z tego rodzaju wsparcia aż 3-krotnie w ciągu roku, nie przejmując się kosztami drobnych części (uszczelek, rurek czy filtrów), użytych przez naszych fachowców do wykonania napraw. Organizacja i pokrycie kosztów naprawy:

  • Instalacji wodno-kanalizacyjnej.
  • Elektryki.
  • Urządzeń grzewczych i klimatyzacyjnych.
  • Bram, alarmów, domofonów, rolet zewnętrznych.
  • Sprzętu komputerowego.
  • Sprzętu AGD, RTV.

Jeden telefon i po sprawie

Drugą kategorią, w której pomoc ekspertów ERGO Hestii przydaje się najczęściej, są awarie sprzętu RTV i AGD. Zepsuty laptop czy konsola potrafią skutecznie zepsuć radość z pracy lub zabawy. Mając assistance, nie musisz nawet przejmować się tym, że Twój sprzęt jest już po okresie gwarancji producenta – naprawiamy ubezpieczone urządzenia RTV/AGD bez względu na ich wiek po okresie gwarancyjnym, pokrywając przy okazji ceny potrzebnych części (do 100 złotych). Możemy to zrobić zarówno na miejscu, jak i zabierając sprzęt do serwisu. Jeśli prowadzisz firmę, w ramach assistance możesz liczyć na wypożyczenie zastępczego sprzętu biurowego wraz ze zdalną pomocą specjalisty IT. W razie poważnej awarii zajmiemy się nawet odzyskaniem danych, tak potrzebnych dla funkcjonowania Twojego biznesu.

Dlaczego warto?

Usługa assistance to duża oszczędność Twojego cennego czasu – szczególnie w sytuacji prowadzenia biznesu ma to olbrzymie znaczenie. Znaczenie mają również finanse – assistance jest tańszy nawet od niedrogich ubezpieczeń podstawowych. Wystarczy, że zadzwonisz do Centrum Alarmowego ERGO Hestii, podasz numer polisy, opiszesz sytuację i przekażesz swój adres. My zajmiemy się całą resztą, tj. wysłaniem na miejsce odpowiedniego fachowca – który bezpłatnie naprawi sprzęt na miejscu lub zabierze go do serwisu – i ewentualną organizacją zastępczego sprzętu biurowego Współpracujemy tylko z ekspertami w swoich dziedzinach i z nimi rozliczamy się po wykonanej pracy – Ty nie musisz niczym się przejmować, nawet zapłatą za uszkodzone drobne części zamienne, jak uszczelki, filtry czy bezpieczniki.

pan naprawia piekarnik obcięty

Assistance – rozszerzenie ochrony przez 24h/dobę

Pamiętaj, że usługę assistance możesz dodać do swojego podstawowego ubezpieczenia (np. ERGO 7 czy Moja Firma) w dowolnym momencie trwania umowy. Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, skontaktuj się z Twoim agentem. „Zainstaluj” u siebie assistance i ciesz się wolnością od trudu samodzielnej walki z awariami sprzętu i instalacji. 

Sprawdź ofertęMateriał marketingowy Sopockiego Towarzystwa Ubezpieczeń ERGO Hestia SA.