Czym jest Car Assistance?

Car Assistance to pakiet usług, z których możesz skorzystać w ramach rozszerzonego zakresu ubezpieczenia ERGO 7 i Moja Firma. Co ważne, usługi te możesz w dowolnym momencie dokupić do wcześniej zakupionej polisy. Zestaw usług Car Assistance oferowanych przez ERGO Hestię obejmuje:

car assistance

Nie tylko w Polsce


Usługi Car Assistance, oferowane przez ERGO Hestię działają również poza naszym krajem. W razie wypadku nasi konsultanci zorganizują holowanie pojazdu, pojazd zastępczy, a nawet zakwaterowanie!

Wystarczy jeden telefon


Centrum Alarmowe usług assistance w ERGO Hestii działa 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Jeśli wydarzy się awaria lub wypadek, wystarczy, że zadzwonisz pod jeden numer telefonu, a nasz konsultant zapewni Ci pomoc i przeprowadzi przez wszystkie etapy realizacji usługi.

  • Dzwonisz do Centrum Alarmowego

   801 114 114 lub 58 558 70 00
O tym warto wiedzieć

 • W ramach Car Assistance zorganizujemy holowanie pojazdu z miejsca wskazanego przez klienta, również spod domu.
 • Załatwimy za Ciebie pojazd zastępczy poza granicami Polski (musisz jednak posiadać kartę kredytową – wymaga tego niemal każda wypożyczalnia samochodów w Europie). 
 • W razie awarii pojazdu na autostradzie w większości krajów europejskich musi on jak najszybciej znaleźć się poza drogą szybkiego ruchu. Po pojawieniu się certyfikowanej pomocy drogowej, pozwól jej na transport do najbliższego zjazdu i postoju. Jeśli nie uda nam się rozliczyć tej usługi bezgotówkowo, zwrócimy Ci poniesione koszty.

Atuty ubezpieczenia Car Assistance:

 • Najwyższy na rynku limit holowania – do 1500 km zagranicą i bez limitu na terenie Polski.
 • Organizacja i pokrycie kosztów pojazdu zastępczego w razie wypadku, awarii, unieruchomienia oraz kradzieży pojazdu.
 • Pomoc również w przypadku utknięcia na poboczu drogi publicznej lub w zaspie śnieżnej.
 • Ubezpieczenie jest dostępne dla pojazdów niezależnie od ich wieku.

Nie czekaj, aż zdarzy się awaria – już dziś skontaktuj się z naszym agentem i rozszerz ubezpieczenie o Car Assistance.

car assistance usługiZnajdź agenta w swojej okolicy
Używasz starej wersji przeglądarki internetowej!

Używasz starej wersji przeglądarki internetowej, aby korzystać z wszystkich funkcjonalności strony pobierz nowszą wersję przeglądarki. Obsługujemy Internet Explorer 11, Firefox 25, Chrome 30, Edge 25, Safari i nowsze wersje tych przeglądarek

×