Konserwacja sytstemu

Informujemy, że w związku z koniecznością przeprowadzenia prac administracyjnych w infrastrukturze sieciowej ERGO Hestii wszystkie systemy informatyczne oraz infolinia będą niedostępne od dnia 17.05 (piątek) od godz. 20:00 do dnia 19.05 (niedziela) do godz. 23:59. Oznacza to, że: – w tym okresie nie będzie można zalogować się do swojego konta w serwisie iHestia, PolisaOnline, eKonto, a formularze na naszej stronie nie będą działały; – kontakt z Opiekunami Szkód nie będzie możliwy. W tym czasie nasi Agenci będą mogli zawrzeć umowę ubezpieczenia tylko na polisy dot. OC komunikacyjnego, bez możliwości zawierania dodatkowych ubezpieczeń dobrowolnych. Uwaga! Infolinie Assistance i Centrum Alarmowe dla posiadaczy ubezpieczenia ERGO Podróże będą cały czas dostępne. Za wszystkie niedogodności serdecznie przepraszamy.

Czym jest Car Assistance?

Car Assistance to pakiet usług, z których możesz skorzystać w ramach rozszerzonego zakresu ubezpieczenia ERGO 7 i Moja Firma. Co ważne, usługi te możesz w dowolnym momencie dokupić do wcześniej zakupionej polisy. Zestaw usług Car Assistance oferowanych przez ERGO Hestię obejmuje:

car assistance

Nie tylko w Polsce


Usługi Car Assistance, oferowane przez ERGO Hestię działają również poza naszym krajem. W razie wypadku nasi konsultanci zorganizują holowanie pojazdu, pojazd zastępczy, a nawet zakwaterowanie!

Wystarczy jeden telefon


Centrum Alarmowe usług assistance w ERGO Hestii działa 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Jeśli wydarzy się awaria lub wypadek, wystarczy, że zadzwonisz pod jeden numer telefonu, a nasz konsultant zapewni Ci pomoc i przeprowadzi przez wszystkie etapy realizacji usługi.

  • Dzwonisz do Centrum Alarmowego

   801 114 114 lub 58 558 70 00
O tym warto wiedzieć

 • W ramach Car Assistance zorganizujemy holowanie pojazdu z miejsca wskazanego przez klienta, również spod domu.
 • Załatwimy za Ciebie pojazd zastępczy poza granicami Polski (musisz jednak posiadać kartę kredytową – wymaga tego niemal każda wypożyczalnia samochodów w Europie). 
 • W razie awarii pojazdu na autostradzie w większości krajów europejskich musi on jak najszybciej znaleźć się poza drogą szybkiego ruchu. Po pojawieniu się certyfikowanej pomocy drogowej, pozwól jej na transport do najbliższego zjazdu i postoju. Jeśli nie uda nam się rozliczyć tej usługi bezgotówkowo, zwrócimy Ci poniesione koszty.

Atuty ubezpieczenia Car Assistance:

 • Najwyższy na rynku limit holowania – do 1500 km zagranicą i bez limitu na terenie Polski.
 • Organizacja i pokrycie kosztów pojazdu zastępczego w razie wypadku, awarii, unieruchomienia oraz kradzieży pojazdu.
 • Pomoc również w przypadku utknięcia na poboczu drogi publicznej lub w zaspie śnieżnej.
 • Ubezpieczenie jest dostępne dla pojazdów niezależnie od ich wieku.

Nie czekaj, aż zdarzy się awaria – już dziś skontaktuj się z naszym agentem i rozszerz ubezpieczenie o Car Assistance.

car assistance usługiOgólne Warunki UbezpieczeńZnajdź agenta w swojej okolicy
Używasz starej wersji przeglądarki internetowej!

Używasz starej wersji przeglądarki internetowej, aby korzystać z wszystkich funkcjonalności strony pobierz nowszą wersję przeglądarki. Obsługujemy Internet Explorer 11, Firefox 25, Chrome 30, Edge 25, Safari i nowsze wersje tych przeglądarek

×