APH

Fundacja Artystyczna Podróż Hestii zaprasza dorosłych i dzieci na cykl „spotkań ze sztuką” online!

Sztuka wyzwala wiele emocji, działa na nas bardzo intensywnie i powoduje, że potrafimy zapomnieć o naszych problemach i zmartwieniach. Nie ma jednego sposobu na takie katharsis, bo każdy z nas dostrzega inne wartości w muzyce, w malarstwie czy w literaturze. Każdy z nas inaczej podchodzi do jednego dzieła i każdy czuje coś odmiennego. Jednak tym oczyszczeniem jest z pewnością odzyskanie siły i energii do działania, pozbycie się złych myśli i rozświetlenie własnego umysłu. Dzięki sztuce odrywamy się od naszej rzeczywistości i zagłębiamy się w świat, który pokazuje nam artysta. Przeżywamy, cieszymy się, smucimy, ale te wszystkie emocje dają nam po chwili spokój i ulgę. Wystarczy oderwać się na chwilę od tego, co dzieje się dookoła nas i pozwolić czyjejś historii zawładnąć naszym umysłem. Po takiej krótszej lub dłuższej sesji poczujemy się lepiej. Będziemy mieli lżejsze myśli, szersze spojrzenie na świat i lepszą umiejętność radzenia sobie z problemami.

W tej wyjątkowej dla nas wszystkich sytuacji, przyłączając się do ogólnopolskiej akcji #zostanwdomu, Fundacja APH i ERGO Hestia przygotowała cykl „spotkań ze sztuką” online. Wykłady zostały zarejestrowane, zachęcamy do obejrzenia! Można je także znaleźć na naszym kanale na YouTube.Artyści jako marki, czyli jak gwiazdy sztuki, projektowania i architektury budują znaczenia dla marek i produktów.

Kolekcje korporacyjne.

Sztuka projektowania przyszłości. Art branding i nowe technologie.

Zamieszkaj w dziele sztuki. Artystyczne spojrzenie na nieruchomości i przestrzeń miejską.

Doświadczanie historii, czyli jak sztuka wzbogaca marki luksusowe.

Artystyczne związki: Kobro i Strzemiński.

Dlaczego czerwone samochody są najszybsze?

Ikony polskiego designu.

Uczta dla zmysłów: Raporty Roczne ERGO Hestii.Używasz starej wersji przeglądarki internetowej!

Używasz starej wersji przeglądarki internetowej, aby korzystać z wszystkich funkcjonalności strony pobierz nowszą wersję przeglądarki. Obsługujemy Internet Explorer 11, Firefox 25, Chrome 30, Edge 25, Safari i nowsze wersje tych przeglądarek

×