W czym pomogą usługi assistance?

Nowoczesne ubezpieczenie to nie tylko gwarancja szybkiej wypłaty odszkodowania. Coraz większe znaczenie mają dodatkowe usługi, dodane do zakresu ubezpieczenia. Poprawiają one Twój komfort życia w nieprzewidzianych sytuacjach związanych z:

 • funkcjonowaniem domu (np. zgubione klucze, zepsuty telewizor czy laptop, cieknąca rura),
 • stanem zdrowia bliskich (np. nagła gorączka dziecka, wirusówka małżonka),
 • poważnymi uszkodzeniami nieruchomości, uniemożliwiającymi dalsze zamieszkiwanie (np. po włamaniu, zalaniu czy pożarze).

Jak działa ubezpieczenie assistance?

  • Awaria? Uszkodzenie? Problem?

  • Dzwonisz do Centrum Alarmowego

   801 114 114 lub 58 558 70 00
  • Centrum Alarmowe organizuje fachowca i odpowiednią pomoc, jesteście w kontakcie

  • Fachowiec przyjeżdża do Ciebie z pomocą

ERGO Hestia z myślą o Tobie organizuje i pokrywa  koszty usług, ułatwiając tym samym funkcjonowanie Twojego domu i rodziny. 

„Coś szwankuje? Wystarczy jeden telefon!”

Domowy assistance (inaczej Home Assistance) to pakiet dodatkowych usług, o które można rozszerzyć ubezpieczenie nieruchomości. Usługi te stanowią dla Ciebie wsparcie w przypadku uszkodzenia lub awarii urządzeń czy instalacji domowych. Chcesz skorzystać z Home Assistance ERGO Hestii? Wystarczy, że zadzwonisz do Centrum Alarmowego – dyżurujący tam specjaliści wszystkim się zajmą.

Dokładny zakres zdarzeń objętych pomocą assistance wyszczególniony jest zawsze w warunkach umowy ubezpieczeniowej.

home assistance

Lekarz w gotowości

Medical Assistance to wsparcie, jakiego ERGO Hestia udziela Ci w przypadku wystąpienia nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku. Oprócz pomocy w postaci wizyty lekarza, pielęgniarki, dowozu artykułów spożywczych, leków i sprzętu medycznego, możesz liczyć na wiele dodatkowych usług, m.in. transport do domu po hospitalizacji oraz wizyty pielęgniarki.

Jeśli Ty lub Twój małżonek będziecie musieli spędzić jakiś czas w szpitalu, w ramach Medical Assistance zapewnimy opiekę nad Waszymi dziećmi oraz zwierzętami domowymi. Warto pamiętać, że pomoc medyczna zostanie udzielona w dowolnym miejscu na terytorium Polski, a na życzenie Ubezpieczonego porada może odbyć się z wykorzystaniem wideokonsultacji.

medical assistance

Kiedy nadać SOS?

SOS Assistance pomaga w sytuacji, gdy szkoda jest na tyle poważna, że uniemożliwia dalsze zamieszkiwanie nieruchomości. Niezależnie od przyczyny (wybuch, pożar, powódź, kradzież z włamaniem) ERGO Hestia zorganizuje wówczas dla całej Twojej rodziny lokal zastępczy oraz zapewni transport i dozór opuszczonego mienia. Wasze zakwaterowanie w takim lokalu może trwać nawet do 90 dni!

SOS Assistance

Dlaczego warto?

Usługa assistance oszczędza Twój czas i nerwy. Wystarczy skontaktować się z Centrum Alarmowym ERGO Hestii, podać numer polisy, opisać sytuację i przekazać adres, a my wyślemy na miejsce odpowiedniego fachowca. Współpracujemy tylko z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami, z którymi sami rozliczamy się po wykonanej pracy. Nie trzeba też się martwić o zapłatę za uszkodzone uszczelki, rurki czy filtry.

Tych z Was, którzy już podjęli decyzję „na tak”, z przyjemnością zawiadamiamy, że usługi assistance można dokupić w dowolnym momencie trwania umowy.

Sprawdź ofertę!Znajdź agenta w swojej okolicy!

Warto wiedzieć

Bezpośrednia Likwidacja Szkód

Zadbaj o bezpieczeństwo swojego domu

Używasz starej wersji przeglądarki internetowej!

Używasz starej wersji przeglądarki internetowej, aby korzystać z wszystkich funkcjonalności strony pobierz nowszą wersję przeglądarki. Obsługujemy Internet Explorer 11, Firefox 25, Chrome 30, Edge 25, Safari i nowsze wersje tych przeglądarek

×