Koncepcja pewnej przyszłości

Planujesz zakup domu lub mieszkania na kredyt? A może właśnie jesteś w trakcie realizacji zakupu lub posiadasz już kredyt hipoteczny? Dowiedz się, jak możesz kompleksowo zabezpieczyć spłatę kredytu.

Wymarzone mieszkanie w kredycie hipotecznym wymaga odpowiedniej ochrony

Podczas zawierania umowy kredytu bank wymaga od Ciebie zakupu ubezpieczenia Twojego mieszkania. Jeśli wybierzesz ubezpieczenie z cesją zabezpieczysz się przed finansowymi konsekwencjami wystąpienia szkody w nieruchomości zakupionej na kredyt. Warto wybrać takie ubezpieczenie, które zapewni Ci ochronę przed następstwami rozmaitych zdarzeń.

Meżczyzna patrzący przez okno

Pożar, zalanie, huragan, grad, przepięcie, kradzież z włamaniem – to przykłady zdarzeń, które mogą uszkodzić lub nawet zniszczyć Twoje mieszkanie wraz z całym jego wyposażeniem.. Zabezpiecz się na wypadek takich zdarzeń – ubezpieczenie mieszkania w ERGO Hestii zapewni Ci rekompensatę za poniesione szkody. W najszerszym wariancie ubezpieczenia, All risk, zyskasz ochronę w razie wystąpienia wszelkich szkód (oprócz wyłączonych z ochrony), niezależnie od ich przyczyny, w tym szkód wyrządzonych w mieszkaniu przez Ciebie, Twoich bliskich lub domowe zwierzęta.

Dodatkowo dzięki ubezpieczeniu Home Assistance zyskasz wsparcie w razie awarii urządzeń domowych czy instalacji, a w przypadku nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku otrzymasz pomoc w ramach Medical Assistance. To gwarancja psychicznego komfortu

Co możesz ubezpieczyć?

Ubezpieczenie obejmuje Twoje mieszkanie wraz z:

  • urządzeniami technicznymi, takimi jak: instalacje, baterie słoneczne, sieć wodno-kanalizacyjna lub grzewcza,

  • elementami wykończenia, takimi jak np. wykładziny, powłoki malarskie, wewnętrzne: drzwi, okna, rolety, szyby kominkowe,

  • pomieszczeniami przynależnymi, np. piwnicą, miejscem postojowym pojazdu wewnątrz budynku,

  • murami, ścianami działowymi,

  • zewnętrznymi: drzwiami, oknami, parapetami, roletami, kratami, markizami; balkonami, tarasami, loggiami,

  • zewnętrznymi częściami składowymi.

Ubezpieczenie na życie zabezpieczające spłatę kredytu hipotecznego to doskonałe uzupełnienie ochrony mieszkania

Oprócz ubezpieczenia nieruchomości z cesją, warto zastanowić się nad szerszą ochroną w postaci polisy na życie. Będzie to gwarancja spłaty kredytu dla Twoich bliskich gdy Cię zabraknie.

Dobra polisa na życie zabezpieczająca spłatę kredytu:

  • gwarantuje stałą wysokość składki ubezpieczeniowej (ceny) przez cały okres ochrony,
  • chroni na wypadek śmierci z każdej przyczyny,
  • zapewnia takie same warunki ochrony przez cały czas trwania kredytu.

Dowiedz się więcej

awerner-DJI_0615

Sprawdź orientacyjną wysokość składki z Ubezpieczeniem ERGO 4, lub porównaj czy polisa zawarta za pośrednictwem banku w pełni Cię chroni

Skorzystaj z kalkulatora
Przejdź do dokumentu

Zabezpiecz swoje mieszkanie i przyszłość najbliższych

Ubezpieczenie mieszkania w ERGO Hestii możesz uzupełnić o usługi assistance, dzięki którym zyskujesz pomoc takich specjalistów jak ślusarz, hydraulik czy elektryk. Ubezpieczenia dodatkowe uzupełniają podstawową ochronę, zapewniając Ci poczucie finansowego i organizacyjnego bezpieczeństwa – wystarczy jeden telefon.

Chcesz poznać szczegóły unikatowej oferty ubezpieczeń ERGO Hestii na życie oraz ubezpieczenia nieruchomości? Już dziś zamów rozmowę z naszym doradcą!

Materiał marketingowy Sopockiego Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie ERGO Hestia SA