ERGO 4 na bank

Ubezpiecz życie, zabezpiecz kredyt


Życie bywa kruche i ulotne. Możesz jednak łatwo ochronić swoich bliskich przed kaprysami losu. Gdy Cię zabraknie, ubezpieczenie życia ERGO 4 zabezpieczy finansowo Twoich bliskich na kwotę nawet 10 mln złotych. To pozwoli im uzyskać środki na życie bądź na spłatę kredytu. Dzięki temu w szybki i prosty sposób zabezpieczysz to, co dla Ciebie najważniejsze, i zadbasz o stabilność finansową najbliższych. Ubezpieczamy klientów aż do setnego roku życia!
Ubezpieczenie na życie


Atuty ubezpieczenia życia ERGO 4:

  • Umowa zawierana na wskazany przez klienta okres (odpowiadający okresowi kredytowania).
  • Stała składka – niezależnie od tego na jak długo zawarta jest umowa ubezpieczenia.
  • Możliwość dopasowania poziomu ochrony do zmieniającej się kwoty kredytu.
  • Wysokie sumy ubezpieczenia – nawet 10 mln zł.
  • Okres ubezpieczenia do 100 roku życia.
  • Polisa z cesją dostępna od ręki u agenta.
  • Zabezpieczenie finansowe bliskich na wypadek śmierci, w razie choroby lub wypadku.Ubezpieczenie na życie – zabezpieczenie kredytu wymagane przez bank

ergo4 bank profile

Singielka, pracuje w korporacji, skupiona na rozwoju swojej kariery zawodowej.

Planuje zakup pierwszego własnego mieszkania, bierze kredyt w wysokości 200 tys. zł, na 30 lat, bank wymaga zabezpieczenia w postaci ubezpieczenia na życie.
Ubezpieczenie na życie – dodatkowe zabezpieczenie już posiadanego kredytu

Dodatkowe zabezpieczenie kredytu

Prowadzi własny biznes, zarobki jego i żony powyżej średniego wynagrodzenia, dwójka nastoletnich dzieci.

Od 8 lat jednym z zobowiązań finansowych jest spłata kredytu za wymarzony dom na obrzeżach miasta, zależy mu na dodatkowym zabezpieczeniu rodziny i zapewnieniu środków na spłatę kredytu na wypadek swojej śmierci, decyduje się na ubezpieczenie życia na 22 lata.

Jeśli poszukujesz kompleksowej ochrony swoich zobowiązań kredytowych, ERGO 4 dodatkowo oferuje specjalnie dedykowane ubezpieczenie Niezdolność do pracy NW. Malejąca, podążająca za zmieniającą się kwotą kredytu suma ubezpieczenia, zapewnia spłatę kredytu w przypadku całkowitej niezdolności do pracy spowodowanej nieszczęśliwym wypadkiem. To pełne zabezpieczenie za bardzo atrakcyjną składkę.

Żeby dowiedzieć się więcej na temat ubezpieczenia ERGO 4, wejdź na stronę

Znajdź agenta i zapytaj o ubezpieczenie
Używasz starej wersji przeglądarki internetowej!

Używasz starej wersji przeglądarki internetowej, aby korzystać z wszystkich funkcjonalności strony pobierz nowszą wersję przeglądarki. Obsługujemy Internet Explorer 11, Firefox 25, Chrome 30, Edge 25, Safari i nowsze wersje tych przeglądarek

×