Ruch jest potrzebny, ale kontuzje się zdarzają


Piękna letnia pogoda dodaje nam energii i motywuje do uprawiania sportu na świeżym powietrzu. Chętniej wkładamy buty do biegania, jeździmy na rolkach i rowerach. Niezmiennym powodzeniem cieszą się również sporty wodne i wędrówki w góry. Niestety z tego powodu - kontuzje i wypadki zdarzają się według statystyk aż 40% częściej, niż w innych porach roku.  Mimo ostrożności, nie zawsze możemy ich uniknąć – podobnie jak utraty zdrowia i niezdolności do pracy.BL 022

Jak zabezpieczyć siebie i swoją rodzinę przed konsekwencjami poważnych zdarzeń?

Jeśli obawiasz się wypadku lub choroby, które mogą spowodować zmniejszenie dochodów lub ich utratę – zadbaj o dobre ubezpieczenie. To odpowiedź na nieprzewidziane skutki wypadku lub choroby.

Ubezpieczenia Uszkodzenie ciała NW i Niezdolność do pracy w ERGO 4 zapewniają finansowe wsparcie na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń – od zwykłych złamań kości, po ciężkie choroby czy poważne wypadki. To zabezpieczenie finansowe, dzięki któremu możesz spokojnie korzystać z uroków lata.

Możesz wybierać spośród trzech wariantów, elastycznie dopasowując zakres i sumę ubezpieczenia do Twoich indywidualnych potrzeb:

 • Uszkodzenie ciała wskutek nieszczęśliwego wypadku (NW).
 • Niezdolność do pracy wskutek nieszczęśliwego wypadku (NW).
 • Kompleksowa ochrona obejmująca zakresem Niezdolność do pracy spowodowaną chorobą lub nieszczęśliwym wypadkiem, wraz z możliwością rozszerzenia zakresu ubezpieczenia o Uszkodzenie ciała NW.

Zakres ochrony obejmuje m.in.:

 • Wysokie sumy ubezpieczenia – aż do 4 mln zł.
 • Ochronę trwającą aż do 70. roku życia dla Uszkodzenia ciała NW oraz 65. roku życia dla Niezdolności do pracy.
 • Natychmiastowe rozpoczęcie całodobowej ochrony na całym świecie.
 • O ile ubezpieczenie jest jednocześnie zabezpieczeniem spłaty kredytu - sumę ubezpieczenia podążającą za kwotą kredytu w przypadku Niezdolności do pracy NW.
 • Zróżnicowaną formę wypłaty świadczenia:
  - jednorazowo,
  - w ubezpieczeniu Uszkodzenia ciała NW i Niezdolność do pracy NW,
  - w formie miesięcznej renty,
  - w ubezpieczeniu Niezdolność do pracy w wariancie III.
 • Wysokie jednorazowe świadczenia w razie złamań i poważnego uszkodzenia ciała (zdefiniowanego w OWU).


bl 02

Co, jeśli Ciebie zabraknie?

Śmierć może być następstwem nieszczęśliwego wypadku. Choć niełatwo o tym mówić, warto zabezpieczyć swoich bliskich przed jej skutkami finansowymi. Ubezpieczenie życia NW obejmuje zgon w wyniku nieszczęśliwego wypadku, z sumą ubezpieczenia sięgającą nawet do 500 tys. zł. Ochrona świadczona jest 24 godziny na dobę na całym świecie, rozpoczyna się natychmiast po zawarciu umowy ubezpieczenia (zgodnie z okresem ubezpieczenia wskazanym w treści polisy) i może trwać aż do 70. roku życia.Ile to kosztuje?

Dobre ubezpieczenie wcale nie musi być drogie – przyjrzyj się poniższym przykładom:Mężczyzna lat 35

Fotograf, klient dużo podróżuje służbowo po całym świecie. Bardzo angażuje się w pracę i obowiązki służbowe, ale czy myślał o sytuacji, w której z powodu poważnej choroby nie będzie mógł przez dłuższy czas pracować?Profil 1

Kobieta lat 30

Singielka, codziennie jeździ na rowerze do pracy, interesuje się kulturą dalekowschodnią, stale planuje nowe wycieczki zagraniczne.Profil 2


MATERIAŁ MARKETINGOWY

Znajdź agenta w swojej okolicy
Używasz starej wersji przeglądarki internetowej!

Używasz starej wersji przeglądarki internetowej, aby korzystać z wszystkich funkcjonalności strony pobierz nowszą wersję przeglądarki. Obsługujemy Internet Explorer 11, Firefox 25, Chrome 30, Edge 25, Safari i nowsze wersje tych przeglądarek

×