Rodzina na wakacjach

ERGO 4

bezpieczne lato

Ruch jest potrzebny, ale kontuzje się zdarzają

Piękna letnia pogoda dodaje nam energii i motywuje do uprawiania sportu na świeżym powietrzu. Chętniej wkładamy buty do biegania, jeździmy na rolkach i rowerach. Niezmiennym powodzeniem cieszą się również sporty wodne i wędrówki w góry. Niestety z tego powodu - kontuzje i wypadki zdarzają się według statystyk aż 40% częściej, niż w innych porach roku.  Mimo ostrożności, nie zawsze możemy ich uniknąć – podobnie jak utraty zdrowia i niezdolności do pracy.

Jak zabezpieczyć siebie i swoją rodzinę przed konsekwencjami poważnych zdarzeń?

mężczyzna rozstawiający sprzęt na wakacje

Jeśli obawiasz się wypadku lub choroby, które mogą spowodować zmniejszenie dochodów lub ich utratę – zadbaj o dobre ubezpieczenie. To odpowiedź na nieprzewidziane skutki wypadku lub choroby.

Ubezpieczenia Uszkodzenie ciała NW i Niezdolność do pracy w ERGO 4 zapewniają finansowe wsparcie na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń – od zwykłych złamań kości, po ciężkie choroby czy poważne wypadki. To zabezpieczenie finansowe, dzięki któremu możesz spokojnie korzystać z uroków lata.

Możesz wybierać spośród trzech wariantów, elastycznie dopasowując zakres i sumę ubezpieczenia do Twoich indywidualnych potrzeb:

 • Uszkodzenie ciała wskutek nieszczęśliwego wypadku (NW).
 • Niezdolność do pracy wskutek nieszczęśliwego wypadku (NW).
 • Kompleksowa ochrona obejmująca zakresem Niezdolność do pracy spowodowaną chorobą lub nieszczęśliwym wypadkiem, wraz z możliwością rozszerzenia zakresu ubezpieczenia o Uszkodzenie ciała NW.

Zakres ochrony obejmuje m.in.:

 • Wysokie sumy ubezpieczenia – aż do 4 mln zł.
 • Ochronę trwającą aż do 70. roku życia dla Uszkodzenia ciała NW oraz 65. roku życia dla Niezdolności do pracy.
 • Natychmiastowe rozpoczęcie całodobowej ochrony na całym świecie.
 • O ile ubezpieczenie jest jednocześnie zabezpieczeniem spłaty kredytu - sumę ubezpieczenia podążającą za kwotą kredytu w przypadku Niezdolności do pracy NW.
 • Zróżnicowaną formę wypłaty świadczenia:
  - jednorazowo,
  - w ubezpieczeniu Uszkodzenia ciała NW i Niezdolność do pracy NW,
  - w formie miesięcznej renty,
  - w ubezpieczeniu Niezdolność do pracy w wariancie III.
 • Wysokie jednorazowe świadczenia w razie złamań i poważnego uszkodzenia ciała (zdefiniowanego w OWU).

Co, jeśli Ciebie zabraknie?

Śmierć może być następstwem nieszczęśliwego wypadku. Choć niełatwo o tym mówić, warto zabezpieczyć swoich bliskich przed jej skutkami finansowymi. Ubezpieczenie życia NW obejmuje zgon w wyniku nieszczęśliwego wypadku, z sumą ubezpieczenia sięgającą nawet do 500 tys. zł. Ochrona świadczona jest 24 godziny na dobę na całym świecie, rozpoczyna się natychmiast po zawarciu umowy ubezpieczenia (zgodnie z okresem ubezpieczenia wskazanym w treści polisy) i może trwać aż do 70. roku życia.

Znajdź agenta w swojej okolicy

Ile to kosztuje?

Dobre ubezpieczenie wcale nie musi być drogie – przyjrzyj się przykładom

Mężczyzna lat 35

Fotograf, klient dużo podróżuje służbowo po całym świecie. Bardzo angażuje się w pracę i obowiązki służbowe, ale czy myślał o sytuacji, w której z powodu poważnej choroby nie będzie mógł przez dłuższy czas pracować?Wariant III

***Składka miesięczna 58 zł
Składka roczna 696 zł


Suma ubezpieczenia:
Niezdolność do pracy 480 000 zł
Uszkodzenie ciała NNW 100 000 zł

Kobieta lat 30

Singielka, codziennie jeździ na rowerze do pracy, interesuje się kulturą dalekowschodnią, stale planuje nowe wycieczki zagraniczne.Wariant I

*Składka miesięczna 12 zł
Składka roczna 144 zł


Suma ubezpieczenia:
Uszkodzenie ciała NNW 100 000 złMateriał marketingowy Sopockiego Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie ERGO Hestia SA.Warto wiedzieć: