Kolizja dwóch aut

Aplikacja do wyceny szkód komunikacyjnych

AutoWycena 2.0

Jako Sopockie Towarzystwo ERGO Hestia stawiamy na aktywne prowadzenie procesu likwidacji szkody w ramach procedur uproszczonych, czyli niewymagających oględzin rzeczoznawcy mobilnego. Staramy się rozwijać nowatorskie rozwiązania prowadzące do skrócenia czasu obsługi.

Do bogatej oferty nowoczesnych rozwiązań ERGO Hestii, które ułatwiają likwidację szkody dołączyła najnowsza wersja aplikacji AutoWycena 2.0. To pierwsza na rynku aplikacja, która wykorzystuje sztuczną inteligencję! Jej wykorzystanie jest proponowane przy obsłudze niewielkich szkód komunikacyjnych.

Przyśpiesz obsługę swojej szkody w kilku prostych krokach

  • Bezpośrednio po zgłoszeniu szkody, za pośrednictwem SMS-a otrzymujesz indywidualny i bezpieczny link do aplikacji internetowej, którą możesz otworzyć na swoim smartfonie lub tablecie.

  • Następnie wykonujesz zdjęcia uszkodzeń pojazdu i możesz także dołączyć dodatkową dokumentację. Aplikacja podpowiada ujęcia pojazdu oraz automatycznie pokazuje szablony.

  • AutoWycena 2.0 w prosty i przyjazny sposób prowadzi Cię przez kolejne etapy procesu.

  • Po skompletowaniu wymaganej dokumentacji wysyłasz wszystko jednym przyciskiem.

  • Propozycja rozliczenia szkody trafia SMS-em bezpośrednio do Ciebie. Proces zajmuje kilkadziesiąt sekund.

Jak działa aplikacja?


AutoWycena 2.0 wykorzystuje uczenie maszynowe do przeglądania każdego zdjęcia oraz identyfikowania uszkodzeń. Dzięki wykorzystaniu analizy obrazu oraz sztucznej inteligencji określany jest rozmiar, rodzaj i lokalizacja uszkodzeń.

Opatentowana technologia identyfikuje pojazd na podstawie numeru VIN, a po zebraniu potrzebnych informacji oblicza proponowaną kwotę odszkodowania.

Sztuczna inteligencja wykrywa wszelkie uszkodzenia z dużą dokładnością i decyduje o kwalifikacji oraz doborze działań naprawczych.


Materiał marketingowy Sopockiego Towarzystwa Ubezpieczeń ERGO Hestia SA.

Kobieta siedząca obok samochodu

Zachęcamy do obejrzenia filmu

Warto wiedzieć: