Grupa ERGO Hestia we współpracy ze swoimi pośrednikami od ponad roku rozwija ogólnopolską sieć Punktów Standard. Spójny i nowoczesny styl aranżacji przestrzeni oraz najwyższy poziom obsługi opartej na profesjonalnym doradztwie wspiera dialog z klientami.

Dogodna lokalizacja i przyjazna przestrzeń otwarta na klienta, ale przede wszystkim profesjonalna obsługa doradców pozwalają proponować rozwiązania zgodne z najwyższym standardem ochrony każdemu, kto poszukuje oferty ubezpieczeniowej skrojonej według indywidualnych potrzeb.

ERGO Hestia powierza prowadzenie Punktów partnerom, którzy chcą się rozwijać w oparciu o wyznawane przez Spółkę wartości. 70 Punkt Standard należy do agencji IDEM prowadzonej przez Pana Dariusza Kiliszka, który z ERGO Hestią współpracuje od 2012 roku. Nowo otwarty Punkt w Wołominie jest drugim Punktem Standard prowadzonym przez tę agencję.

Używasz starej wersji przeglądarki internetowej!

Używasz starej wersji przeglądarki internetowej, aby korzystać z wszystkich funkcjonalności strony pobierz nowszą wersję przeglądarki. Obsługujemy Internet Explorer 11, Firefox 25, Chrome 30, Edge 25, Safari i nowsze wersje tych przeglądarek

×