Jako pierwszy ubezpieczyciel w Polsce otworzyliśmy serwis dla klientów - Forum Idei, działający na zasadzie crowdsourcingu.

Każdy, kto chce zmieniać ubezpieczenia, może w nim zgłaszać propozycje usprawnień, pomysły na nowe produkty i dyskutować ze specjalistami. Liczymy na to, że doświadczenia klientów pomogą nam w udoskonaleniu naszej oferty.

Na Forum Idei konto założyć może każdy, kto chce zabrać głos w dyskusji o ubezpieczeniach. Za jego pośrednictwem może dodać własny pomysł, ocenić wprowadzone usprawnienia, proponować zmiany i uczestniczyć w interesujących dyskusjach. Klienci są najlepszymi praktycznymi ekspertami. To, czy konkretne pomysły mają potencjał, ocenia między innymi społeczność Forum, głosując na najciekawsze idee.

Forum Idei jest otwarte. Mogą z niego skorzystać nie tylko nasi klienci. Do udziału we wspólnym tworzeniu optymalnych produktów zapraszamy także agentów ubezpieczeniowych i wszystkich tych, którzy chcą wpływać na kształt ubezpieczeń w Polsce.

Twórz wspólnie z nami przyszłość ubezpieczeń na Forum Idei

Rola doradcza

Społeczność Forum Idei wyraża też opinię na temat propozycji ERGO Hestii. Wszystkie uwagi i sugestie bierzemy pod uwagę, a te najciekawsze nagradzamy w cyklicznie organizowanych konkursach. Warto być na bieżąco i obserwować to, co się dzieje.

… i reklamowa

Aktywność na Forum Idei to także doskonała reklama dla agentów. Mogą oni stworzyć swoją wizytówkę i zamieścić mapkę z adresem biura. Dzięki temu dają szansę na poznanie ich z innej, dotychczas nieznanej strony. Dobry pomysł, ciekawa koncepcja – i agent w oczach klienta będzie już nie tylko agentem, a prawdziwym doradcą, który wychodzi z inicjatywą i kieruje się jego korzyścią, czy to pod względem obsługi, czy zakresu ochrony ubezpieczeniowej.

Używasz starej wersji przeglądarki internetowej!

Używasz starej wersji przeglądarki internetowej, aby korzystać z wszystkich funkcjonalności strony pobierz nowszą wersję przeglądarki. Obsługujemy Internet Explorer 11, Firefox 25, Chrome 30, Edge 25, Safari i nowsze wersje tych przeglądarek

×

None