Hestia Po Godzinach to cykliczne spotkania, odbywające się co miesiąc w siedzibie ERGO Hestii w Sopocie. Od kilkunastu lat gościmy osoby ze świata kultury, sztuki, teatru, sportu, polityki i biznesu na godzinnym spotkaniu z pracownikami Grupy. 

Znany z wykonań piosenki aktorskiej, z występów w kabaretach i ról komediowych. Debiutował rolą Miśka w filmie Andrzeja Wajdy Miłość dwudziestolatków. Mogliśmy go usłyszeć m.in. w Harrym Potterze, gdzie podkładał głos jednemu z bohaterów (prof. Dumbledore, Harry Potter i Insygnia Śmierci. Część II).

Marian Opania - 05.2016

Aktorka, związana z gdańskim Teatrem Wybrzeże. Znana także z licznych ról filmowych i telewizyjnych. Mogliśmy ją oglądać m.in. w komedii Vinci Juliusza Machulskiego czy dyrektorki w Carte Blanche Jacka Lusińskiego. Szerszej publiczności dała się bliżej poznać dzięki roli Ireny, matki głównej bohaterki w serialu Przepis na życie.

Dorota Kolak - 04.2016

Sportowcy. Gośćmi byli trenerzy i zawodnicy siatkówki z Grupy Trefl: Mateusz Mika, Piotr Gacek, Anna Miros, Lorenzo Micelli, Andrea Anastasi. 

Siatkarze Trefla - 03.2016

Powieściopisarz, laureat Paszportu Polityki. Na podstawie jego powieści Uwikłanie powstał film o tym samym tytule, w reżyserii Jacka Bromskiego, z Mają Ostaszewską w roli głównej. 

Zygmunt Miłoszewski - 02.2016

John Porter. Muzyk. Założyciel Porter Band. Na największy sukces komercyjny czekał do roku 2003, kiedy w duecie z Anitą Lipnicką wydał album Nieprzyzwoite piosenki.

Alicja Domańska. Malarka. W 2015 roku wspólnie z muzykiem Johnem Porterem stworzyła performance artystyczno-muzyczny Alice Left Wonderland, podczas którego malowała piosenki, które śpiewał John Porter.

John Porter i Alicja Domańska - 01.2016

Znany i podziwiany aktor, satyryk, reżyser, a także były bramkarz i szatniarz w klubie "Stodoła". Brał udział w przedstawieniach kabaretów "Owca", "Dudek", "Lopek" i "Wagabunda". Ponadto Stanisław Tym jest autorem sztuk teatralnych i słuchowisk radiowych. Zasłynął kultową rolą w filmie "Miś" Stanisława Barei.

Stanisław Tym - 12.2016

Aktor, absolwent Wrocławskiej PWST. Od 1988 roku związany z gdańskim Teatrem Wybrzeże. Grał u Krzysztofa Kieślowskiego, Andrzeja Wajdy czy Władysława Pasikowskiego. Najbardziej znany z ról w filmach Reich, Sęp, Wałęsa. Człowiek z nadziei oraz z seriali telewizyjnych Pitbull, Czas Honoru czy Prawo Agaty.

Mirosław Baka - 09.2015

Aktor, autor muzyki i tekstów piosenek. Debiutował w teatrze w grudniu 1983 r.  Jeden z najpopularniejszych aktorów swojego pokolenia. Grał między innymi w filmach Kazimierza Kutza (Pułkownik Kwiatkowski, Zawrócony, Sława i chwała), Krzysztofa Kieślowskiego (Dekalog 10, Trzy kolory: Biały) oraz Andrzeja Wajdy.

Zbigniew Zamachowski - 07.2015

Jeden z najbardziej znanych malarzy w Polsce. Twórca cyklów malarskich - Podróże autostopem czy Portret, na treść których miało wpływ doświadczenie wystawy Nikifora w 1965 roku. 

Edward Dwurnik - 06.2015

Muzyk. Popularność zyskał w 1995 roku, kiedy wydał płytę Alboom, na której znajdują się utwory Scyzoryk czy Scoobiedoo. Współpracował m.in. z takimi muzykami jak Ice-T, Lionel Richie, Kayah i Mieczysław Szcześniak.

Liroy - 02.2014

Podróżnik, polarnik, zdobywca obu biegunów Ziemi. Założyciel Fundacji Marka Kamińskiego, wspierającej chore dzieci w dążeniu do  pokonywania barier w celu realizacji marzeń.

Marek Kamiński - 04.2014

Aktorka, od 2013 roku współpracująca z Teatrem Wybrzeże w Gdańsku. Znana z ról w filmach: Kingsajz, Pociąg do Hollywood, Kiler czy Szczęśliwego Nowego Jorku.

Katarzyna Figura - 05.2014

Kolarz, olimpijczyk, organizator wyścigów Tour de Pologne i Tour de Pologne Amatorów.

Czesław Lang - 06.2014

Satyryk, reżyser, scenarzysta. Założyciel Kabaretu Limo i Grupy Impact, zajmującej się m.in. produkcja filmową.

Abelard Giza - 07.2014

Muzyk, autor piosenek. Współzałożyciel zespołu rockowego Big Cyc, w którym pełni rolę frontmena, wokalisty i autora tekstów. Z Big Cycem wydał 12 płyt, z których wiele uzyskało status Złotej i Platynowej Płyty. Współautor największych przebojów zespołu, takich jak Makumba, Shazza moja miłość, Berlin Zachodni.

Krzysztof Skiba - 08.2014

Używasz starej wersji przeglądarki internetowej!

Używasz starej wersji przeglądarki internetowej, aby korzystać z wszystkich funkcjonalności strony pobierz nowszą wersję przeglądarki. Obsługujemy Internet Explorer 11, Firefox 25, Chrome 30, Edge 25, Safari i nowsze wersje tych przeglądarek

×

None