Grupa ERGO Hestia podpisała ze Stowarzyszeniem Gmin Uzdrowiskowych w Polsce list intencyjny w sprawie organizacji corocznego konkursu EKO HESTIA SPA. Będziemy jako firma promowali i popularyzowali najciekawsze proekologiczne inicjatywy zrealizowane na terenie polskich gmin uzdrowiskowych.

Podpisanie listu odbyło się 20 maja, w sopockim Grand Hotelu. Był to jeden z punktów jubileuszowego 20. Kongresu Europejskiego Związku Uzdrowisk ESPA, zorganizowanego po raz pierwszy w Polsce.

ERGO Hestia to jedyne w Polsce towarzystwo ubezpieczeń, którego główna siedziba mieści się w uzdrowisku, dlatego idea zrównoważonego rozwoju jest nam bliska od początku naszej działalności.

Piotr Maria Śliwicki, Prezes Grupy ERGO Hestia

Pomysł ufundowania nagrody EKO HESTIA SPA, promującej najbardziej proekologiczne gminy uzdrowiskowe w Polsce, to naturalna konsekwencja naszych dotychczasowych działań. W Sopocie pomiędzy główną siedzibą firmy i halą ERGO ARENA rozpoczynamy właśnie budowę Parku Hestii - miejsca wypoczynku dla pracowników, mieszkańców i turystów. Tymi działaniami łączymy naszą odpowiedzialność wobec lokalnej społeczności z ochroną środowiska. Mam nadzieję, że nasza postawa zmobilizuje do jeszcze większej aktywności na tym polu również polskie samorządy.

Używasz starej wersji przeglądarki internetowej!

Używasz starej wersji przeglądarki internetowej, aby korzystać z wszystkich funkcjonalności strony pobierz nowszą wersję przeglądarki. Obsługujemy Internet Explorer 11, Firefox 25, Chrome 30, Edge 25, Safari i nowsze wersje tych przeglądarek

×

None