Oświadczenie administratora do osób bliskich i osób zgłoszonych przez menedżerów

Informujemy, że otrzymaliśmy zgłoszenie Pani/Pana na szczepienie przeciwko wirusowi SARS-CoV-2, które odbędzie się w punkcie szczepień organizowanym na ERGO Arenie. W najbliższym czasie otrzymacie Państwo na podany nr telefonu informację o terminie szczepienia od podmiotu realizującego szczepienie.

Przed szczepieniem prosimy pobrać, wypełnić i zabrać z sobą poniższy kwestionariusz:Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w celu zgłoszenia na szczepienie przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 jest Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia S.A. Przysługują Pani/Panu następujące prawa: dostępu do danych osobowych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, wycofania zgody, przenoszenia danych osobowych, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych poprzez formularz na stronie www.ergohestia.pl, pisemnie, na adres: ul. Hestii 1, 81-731 Sopot lub za pośrednictwem adresu mailowego: iod@ergohestia.pl.

Pełna treść oświadczenia administratora danych osobowych dostępna jest tutaj.

 

Używasz starej wersji przeglądarki internetowej!

Używasz starej wersji przeglądarki internetowej, aby korzystać z wszystkich funkcjonalności strony pobierz nowszą wersję przeglądarki. Obsługujemy Internet Explorer 11, Firefox 25, Chrome 30, Edge 25, Safari i nowsze wersje tych przeglądarek

×