Nowotwory – rosnący problem


W ciągu ostatnich 20 lat liczba zachorowań na nowotwory zwiększyła się o 46%, a liczba zgonów o ponad 23%. Statystycznie na raka zachoruje jedna na sześć kobiet oraz jeden na pięciu mężczyzn. Najczęściej będzie to rak piersi (kobiety) i płuc (mężczyźni).

Co nie pomaga w leczeniu?

Problem dodatkowo pogłębia słabość polskiej służby zdrowia. Czas oczekiwania na leczenie choroby nowotworowej w Polsce jest zbyt długi – u większości pacjentów przekracza 9 tygodni. Smutnego obrazu sytuacji dopełniają niski poziom wydatków na leczenie nowotworów na osobę i słaba dostępność nowoczesnych leków.

Koszty rosną, wykrywalność spada…

Nawet leczenie w ramach NFZ wymaga dodatkowych nakładów finansowych po stronie pacjenta (leki, diagnoza, konsultacje specjalistyczne, rehabilitacja onkologiczna, wsparcie psychologiczne, opieka paliatywna). Często, po wystąpieniu pierwszych objawów choroby, potrzebujemy natychmiastowej diagnostyki lub konsultacji poza NFZ, a to oznacza dodatkowe, nierefundowane koszty…

Co możemy zrobić, żeby zwiększyć szanse na wyleczenie? Jak w prosty i przejrzysty sposób zadbać o siebie w sytuacji wystąpienia poważnego zachorowania? Już dziś przygotuj swojego klienta na taką sytuację!

Odpowiedzią jest ubezpieczenie Poważne zachorowanie w ERGO Hestii. Zapewnia ono wsparcie finansowe na wypadek zdiagnozowania poważnej choroby. W tak ciężkiej sytuacji życiowej wypłata świadczenia zapewni poczucie finansowego bezpieczeństwa i pozwoli skoncentrować się na wyleczeniu choroby.  

Co wyróżnia ubezpieczenie Poważne zachorowanie w ERGO 4?

ERGO 4 dla kobiet i mężczyzn

Ubezpieczenie występuje w trzech wariantach, dzięki którym można zapewnić klientowi pełną ochronę. W zależności od wybranej opcji (Choroby nowotworowe, Wariant rozszerzony, Wariant pełny) ochrona może być ograniczona do nowotworów, bądź mieć charakter kompleksowy, obejmując aż 50 zdefiniowanych poważnych chorób, w tym nowotwory, zawał serca, udar mózgu, paraliż, borelioza, sepsa, cukrzyca typu I).

Więcej informacji na temat wariantów znajduje się w sekcji poświeconej ERGO 4: https://www.ergohestia.pl/ergo4/.

Poważne zachorowanie w ERGO 4 to poważne atuty:

  • Bardzo wysoka suma ubezpieczenia – do 200 tys. zł. na zdarzenie ubezpieczeniowe.
  • Możliwość wielokrotnej wypłaty świadczeń – dzięki specjalnej konstrukcji ubezpieczenia wypłata nawet 100% sumy ubezpieczenia za konkretne zachorowanie nie oznacza końca ochrony; trwa ona nadal, za kolejne zachorowanie również możesz otrzymać świadczenie w zakresie określonym w OWU – to bardzo korzystna oferta!
  • Wypłata świadczenia nie zależy od stopnia zaawansowania choroby nowotworu czy metody podjętego leczenia.
  • Ochrona nawet do 70. roku życia.
  • Niezwykle konkurencyjna cena polisy.

Ile twój klient zapłaci za poczucie pełnego finansowego bezpieczeństwa?

Spójrzmy na to na przykładzie dwóch osób.

Kobieta

30-letnia kobieta. Singielka, pracująca w agencji reklamowej. Dużo podróżuje. Interesuje ją 100 tys. zł sumy ubezpieczenia za zachorowanie na nowotwór. Koszt miesięczny? Zaledwie 20 zł! Jeśli chciałaby rozszerzyć ochronę do pełnego wariantu, obejmującego aż 50 poważnych chorób, jej składka wzrośnie do jedynych 40 złotych.

Mężczyzna

45-letni mężczyzna. Pracuje w korporacji, często podróżuje służbowo i długo przebywa poza domem. Zaledwie 32 zł miesięcznej składki zapewni mu aż 40 tys. zł na leczenie nowotworu!

Dołożenie do tego 22 zł (łączna miesięczna składka – 54 zł) dodatkowo zagwarantuje mu świadczenie na wypadek każdej z 50. poważnych chorób, określonych w OWU.

Zdrowie kobiet i mężczyzn

Poważne zachorowanie to tylko jeden z elementów wchodzących w skład ubezpieczenia na życie ERGO 4. Jeśli chcesz pomóc zapewnić bezpieczeństwo i spokojny sen, zaproponuj klientowi sprawdzenie pozostałych ryzyk ubezpieczenia ERGO 4: https://www.ergohestia.pl/ergo4/

Cokolwiek się zdarzy, będziemy wsparciem. 

Kluczem do długiego i zdrowego życia jest profilaktyka. Zachęcamy do pobierania poniższego pliku i sprawdzenia, jakie badania oraz jak często powinny być wykonywane. 

Używasz starej wersji przeglądarki internetowej!

Używasz starej wersji przeglądarki internetowej, aby korzystać z wszystkich funkcjonalności strony pobierz nowszą wersję przeglądarki. Obsługujemy Internet Explorer 11, Firefox 25, Chrome 30, Edge 25, Safari i nowsze wersje tych przeglądarek

×