Spowodowałeś wypadek samochodowy, w wyniku którego poszkodowany odniósł poważne obrażenia? Masz wyrzuty sumienia, że drugiej osobie stała się krzywda?

Dzięki ubezpieczeniu OC w ERGO Hestii możesz zminimalizować nie tylko konsekwencje finansowe wypadku, ale i moralne, pomagając poszkodowanemu w jak najszybszym powrocie do zdrowia.

W ramach gwarantowanej ubezpieczeniem ochrony, oprócz rekompensaty finansowej ERGO Hestia oferuje poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych kompleksowy program opieki prowadzony przez Centrum Pomocy Osobom Poszkodowanym (CPOP).

CPOP to zespół ekspertów w swojej dziedzinie, którzy w pełni przejmują organizację procesu diagnozowania i leczenia poszkodowanych oraz proponują zindywidualizowany program rehabilitacyjny.

W trudnej sytuacji życiowej poszkodowani otrzymują pomoc zarówno w zakresie medycznym, jak i organizacyjnym. Są aktywizowani społecznie i zawodowo oraz mogą liczyć na pomoc w rozwiązywaniu problemów i załatwianiu formalności.

Dowiedz się więcej

Program jest całkowicie bezpłatny. Poszkodowany nie ponosi żadnych kosztów związanych z rehabilitacją w CPOP. Finansuje je ubezpieczyciel.

Pomoc w powrocie do życia po ciężkim wypadku

Warto wiedzieć

Likwidacja szkód w ERGO Hestii

Stało się. Jesteś sprawcą kolizji!

Używasz starej wersji przeglądarki internetowej!

Używasz starej wersji przeglądarki internetowej, aby korzystać z wszystkich funkcjonalności strony pobierz nowszą wersję przeglądarki. Obsługujemy Internet Explorer 11, Firefox 25, Chrome 30, Edge 25, Safari i nowsze wersje tych przeglądarek

×