Likwidator Mobilny to więcej niż kompetentny i sprawny rzeczoznawca. To także doradca i specjalista do zadań specjalnych. Nasi likwidatorzy codziennie załatwiają setki mniej lub bardziej skomplikowanych spraw. A wszystko to z myślą o Najwyższym Standardzie Ochrony.

Blisko 190-osobowa grupa likwidatorów Grupy ERGO Hestia, działająca na terenie całego kraju, kontaktuje się z klientami około 20 tys. razy miesięcznie! Każdy z nich jest doskonale przygotowany merytorycznie i gotowy do pomocy w najbardziej skomplikowanych sytuacjach.

Likwidatorzy Mobilni ERGO Hestii są przygotowani na najpoważniejsze wyzwania – choćby klęski żywiołowe, powodujące wiele strat. W kilka godzin są w stanie ocenić sytuację, delegować odpowiedni zespół i zorganizować sprawną likwidację szkód. Tak rozumiemy realizację Najwyższego Standardu Ochrony.

Wiedza i doskonała organizacja

W Grupie ERGO Hestia działa kilka zespołów tematycznych. W ten sposób indywidualne zdolności i wiedza każdego z likwidatorów jest optymalnie wykorzystywana.

Ekspercka wiedza poszczególnych członków zespołu ma szansę trafić do współpracowników, bo organizowane są szkolenia trenerskie. W razie potrzeby Zespół Trenerów jest w stanie w dwa dni przeszkolić wszystkich likwidatorów w Polsce.

Profesjonaliści w każdym calu

Spalony transformator, zniszczenia spowodowane przez zalanie albo wichurę – każda szkoda to nowe wyzwania. Żeby stawić im czoła, potrzeba bardzo szczególnych kompetencji, często w wąskich, specjalistycznych dziedzinach technicznych. Likwidatorzy Mobilni, skupieni w Zespole Obsługi Szkód Majątkowych, specjalizują się w kompleksowej obsłudze szkód z ryzyka majątkowego w zakresie szerszym niż standardowy.

Empatia, zrozumienie i wsparcie

Najdoskonalsze procedury i znajomość technicznych niuansów to nie wszystko. Likwidatorzy z Zespołu Doradców Klienta Dedykowanego obsługują m.in. klientów VIP Grupy ERGO Hestia. W trudnych sytuacjach, w jakich znaleźli się klienci, udzielają im dodatkowego wsparcia, zdejmując z nich ciężar formalności - choćby przy załatwieniu spraw w urzędzie.

Praca likwidatorów nie ogranicza się do oględzin w przypadku szkód. Do Zespołu Mobilnej Obsługi Biznesu Korporacyjnego trafiają także ciekawe zlecenia z zakresu oceny ryzyka. Likwidatorzy jeszcze przed zawarciem umowy ubezpieczeniowej przeprowadzają wizję lokalną obiektów, pomagając zidentyfikować i ocenić możliwe zagrożenia.

W Zespole Likwidatorów Mobilnych z Uprawnieniami znajdują się m.in. certyfikowani rzeczoznawcy oraz aktywni biegli sądowi. Są ekspertami w dziedzinie maszyn budowlanych, rekonstrukcji zdarzeń i wielu innych zagadnień i zapewniają bezcenną pomoc w najbardziej skomplikowanych przypadkach.

Platforma online

Dzięki zaawansowanej platformie informatycznej, jedynemu takiemu rozwiązaniu na rynku, likwidatorzy wykonują swoje zadania jeszcze efektywniej. System online wykorzystywany jest na wszystkich etapach, również podczas oględzin. Sprawność i niezawodność przesyłania i gromadzenia danych jest kluczowa, ponieważ Likwidatorzy Mobilni ERGO Hestii każdego miesiąca podczas spotkań z klientami wydają kilka tysięcy decyzji kończących proces likwidacji szkody.

Nasi specjaliści jako jedyni w Polsce od ręki podejmują decyzję o wypłacie odszkodowania przy szkodach spełniających jasne kryteria. Pozostawiają też klientom protokół oględzin, gdyż drukują całą dokumentację na miejscu.

A co mówią sami o sobie:

Wymagamy od siebie głębokiej wiedzy i specjalistycznych kompetencji. Klienci zadowoleni z usług Grupy ERGO Hestia - to nasz najważniejszy cel.

Warto wiedzieć

Twój pies narozrabiał? Zalałeś sąsiada? Nic strasznego, gdy masz OC w życiu prywatnym

Bezpośrednia Likwidacja Szkód

Używasz starej wersji przeglądarki internetowej!

Używasz starej wersji przeglądarki internetowej, aby korzystać z wszystkich funkcjonalności strony pobierz nowszą wersję przeglądarki. Obsługujemy Internet Explorer 11, Firefox 25, Chrome 30, Edge 25, Safari i nowsze wersje tych przeglądarek

×