ERGO Hestia, lider innowacyjności rynku ubezpieczeń, wraz z jednym z czołowych operatorów sieci telefonii komórkowej i telewizji satelitarnej tworzy unikatową na polskim rynku ofertę ubezpieczeń.

Pakiet produktów „JA+Ubezpieczenia”, dostępny w punktach sprzedaży Plusa i Cyfrowego Polsatu, jest propozycją ubezpieczeniową ERGO Hestii skierowaną do klientów obu operatorów.

Oferta jest częścią  flagowego programu „smartDOM”, w ramach którego klienci w jednym miejscu otrzymują dostęp do szeregu usług niezbędnych dla domu i rodziny. Głównym wyróżnikiem programu są dodatkowe korzyści i oszczędności, wynikające z jednoczesnego zakupu wielu usług, takich jak: telekomunikacja, Internet, telewizja satelitarna, energia elektryczna oraz usługi finansowe i ubezpieczeniowe.

Czytaj więcej

Usprawniamy dialog z klientem

Szkoda majątkowa – co przygotować

Używasz starej wersji przeglądarki internetowej!

Używasz starej wersji przeglądarki internetowej, aby korzystać z wszystkich funkcjonalności strony pobierz nowszą wersję przeglądarki. Obsługujemy Internet Explorer 11, Firefox 25, Chrome 30, Edge 25, Safari i nowsze wersje tych przeglądarek

×