Już ponad 120 tysięcy osób oznaczyło swoje zdjęcia hasztagiem #artystycznapodroz. Pora, by ich dzieła i talent uzyskały należyte uznanie i miejsce w przestrzeni miejskiej.

Instagramowy profil @artystycznapodroz od wielu lat promuje najzdolniejszych artystów zamieszczających swe dzieła w tym serwisie. Unikatowa szansa łapania ulotnych chwil i pięknych momentów połączona z coraz to doskonalszą technologią i jakością zdjęć sprawia, że każdy z nas dostaje świetne narzędzie do tworzenia sztuki. Dostępność fotografii sprzyja kreatywności i wyrażaniu swojej osobowości poprzez obrazy.

TERAZ odpowiada na coraz większą potrzebę docenienia takich zdjęć. Każdy może wziąć udział w tym wydarzeniu. W ramach otwartego konkursu, zarówno amatorzy jak i profesjonaliści będą mieli szansę zmierzyć się z nowym medium fotografii mobilnej.

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są od 4 do 31 października. Jedynym kryterium jest estetyka fotografii i talent autora. Zdjęcia muszą być cyfrowe i wykonane przy pomocy telefonu komórkowego. Wystarczy oznaczyć je na Instagramie hasztagiem #apteraz2016.

Trzydzieści najlepszych prac wyłonionych w konkursie trafi do galerii sztuki. Od 18 do 20 listopada przy Mysiej 3 w Warszawie będzie można zobaczyć wybrane dzieła. Dodatkowo, podczas wernisażu, wyłoniony zostanie jeden laureat, który w nagrodę wraz z osobą towarzyszącą pojedzie na weekend do Lizbony. Specjalne jury, w skład którego wchodzić będą profesjonalni fotografowie oraz uznane postacie z branży kreatywnej, podejmie się zadania wyłonienia zwycięzcy.

Używasz starej wersji przeglądarki internetowej!

Używasz starej wersji przeglądarki internetowej, aby korzystać z wszystkich funkcjonalności strony pobierz nowszą wersję przeglądarki. Obsługujemy Internet Explorer 11, Firefox 25, Chrome 30, Edge 25, Safari i nowsze wersje tych przeglądarek

×