Miło nam poinformować, że odtąd wszyscy korzystający z infolinii ERGO Hestii usłyszą po drugiej stronie słuchawki głos jednego z najwybitniejszych polskich aktorów, reżyserów i pedagogów teatralnych - Jerzego Stuhra. Chcieliśmy, by automatyczna usługa w naszej firmie była przyjaźniejsza i tworzyła dobrą atmosferę, pomagającą w rozmowach związanych ze stresującą sytuacją, a taki jest charakter infolinii służącej do zgłaszania spraw.

Legenda polskiego teatru i kina pomaga w przełamywaniu barier

Dla wielu osób bezduszna i odczłowieczona infolinia to poważna bariera. A przecież ten system jest konieczny, by sprawnie świadczyć usługi.

Jerzy Stuhr

Nowa infolinia i charytatywna akcja zarazem


Równolegle z pracami nad „uczłowieczaniem” infolinii, ERGO Hestia postanowiła wesprzeć działalność Stowarzyszenia UNICORN, którego  członkiem założycielem jest Jerzy Stuhr. UNICORN działa w Krakowie od 1999 r. Podstawowym celem działalności Stowarzyszenia jest wsparcie leczenia i rehabilitacji osób dotkniętych chorobą nowotworową oraz prowadzenie działań prozdrowotnych. W październiku 2014 r. dzięki zaangażowaniu Jerzego Stuhra, jego żony Barbary i wielu darczyńców udało się otworzyć pierwsze w Polsce stacjonarne Centrum Psychoonkologii. Pomoc licznych wolontariuszy i ofiarodawców pozwoliła Stowarzyszeniu UNICORN powołać do życia ośrodek, który obecnie przyjmuje chorych z całej Polski na turnusy rehabilitacyjne.

Konieczność „rozmowy z automatem” może być szczególnie niekomfortowa, jeżeli dzwonimy w stresie spowodowanym wypadkiem, utratą czegoś lub kogoś. Skoro uznano, że brzmienie mojego głosu może pomóc komuś w trudnej sytuacji, to – również ze względu na własne doświadczenia – zgodziłem się dać kawałek siebie klientom ERGO Hestii.

Jerzy Stuhr

None

None

Używasz starej wersji przeglądarki internetowej!

Używasz starej wersji przeglądarki internetowej, aby korzystać z wszystkich funkcjonalności strony pobierz nowszą wersję przeglądarki. Obsługujemy Internet Explorer 11, Firefox 25, Chrome 30, Edge 25, Safari i nowsze wersje tych przeglądarek

×