Ponad 180 Likwidatorów Mobilnych ERGO Hestii każdego roku w drodze do klientów pokonuje 6 mln kilometrów. To 150 okrążeń kuli ziemskiej!

W poniedziałek, 7 marca, rozpoczęliśmy wymianę aut floty „Pomocy ubezpieczeniowej ERGO Hestii” na samochody hybrydowe. Dzięki temu zredukujemy o ponad jedną trzecią emisję spalin do atmosfery. To kolejna inicjatywa ERGO Hestii wynikająca z troski o środowisko naturalne.

Jeszcze w tym miesiącu wszyscy Likwidatorzy Mobilni ERGO Hestii otrzymają nowe samochody hybrydowe marki Toyota Aurius Hybrid. Będzie to najnowocześniejsza i najbardziej przyjazna dla środowiska flota rzeczoznawców ubezpieczeniowych w Polsce.

ERGO Hestia od lat utożsamiana jest z innowacyjnymi rozwiązaniami.

Mirosław Krzewiński, zastępca Dyrektora Biura Likwidacji Szkód ds. Mobilnej Obsługi Szkód

Z wprowadzenia tego rozwiązania cieszymy się szczególnie, ponieważ ze względu na jego skalę będziemy mieli zauważalny wpływ na ochronę środowiska naturalnego. Wprowadzenie do floty nowoczesnych samochodów hybrydowych spowoduje spadek emisji dwutlenku węgla o ponad 250 ton każdego roku.

Mirosław Krzewiński, zastępca Dyrektora Biura Likwidacji Szkód ds. Mobilnej Obsługi Szkód

Wymiana pojazdów Likwidatorów Mobilnych jest kolejnym etapem realizacji strategii zrównoważonego rozwoju. Monitorujemy również ślad węglowy i konsekwentnie wdrażamy projekty wpływające na obniżenie jego poziomu. Można do nich zaliczyć promocję carpoolingu oraz dojazdów do pracy rowerem. Otworzyliśmy specjalny parking dla rowerzystów, wyposażony w szatnie i prysznice, a dodatkowo każdy korzystający z roweru otrzymuje bezpłatny obiad.

None

None

Używasz starej wersji przeglądarki internetowej!

Używasz starej wersji przeglądarki internetowej, aby korzystać z wszystkich funkcjonalności strony pobierz nowszą wersję przeglądarki. Obsługujemy Internet Explorer 11, Firefox 25, Chrome 30, Edge 25, Safari i nowsze wersje tych przeglądarek

×