• Ergo Hestia
  • »
  • O Hestii
  • »
  • Aktualności »
  • Przedłużona ochrona dla pasażerów linii lotniczych!

Kalendarium

Styczeń Maj Wrzesień
Luty Czerwiec Październik
Marzec Lipiec Listopad
Kwiecień Sierpień Grudzień

Przedłużona ochrona dla pasażerów linii lotniczych! - 2010-04-23

Ergo Hestia wychodzi naprzeciw klientom, którym pył wulkaniczny znad Islandii pokrzyżował powrót samolotem do kraju.

Zamknięta przestrzeń powietrzna nad Europą i tysiące odwołanych lotów to skutek pyłu wulkanicznego znad Islandii. Ergo Hestia przedłuża okres ubezpieczenia wszystkim klientom, którzy wykupili polisę Hestia Podróże i wracają do Polski z opóźnieniem lub wciąż czekają na powrót do kraju.

Przedłużony okres ubezpieczenia dotyczy wszystkich osób posiadających polisę Hestia Podróże, którzy mieli i mają problemy z powrotem do kraju od momentu, gdy po raz pierwszy ogłoszono zamknięcie przestrzeni powietrznej z powodu pyłu po wybuchu wulkanu na Islandii (16 kwietnia br.).

- Jesteśmy towarzystwem ubezpieczeniowym, które chce chronić swoich klientów w każdej sytuacji – przekonuje Małgorzata Sztabińska, dyrektor Biura Ubezpieczeń Indywidualnych Ergo Hestii. - Dlatego zdecydowaliśmy wydłużyć okres ubezpieczenia do dnia powrotu z podróży, jednak maksymalnie do 25 kwietnia 2010 r.